Zamalek Mostafa Mohamed konusunu yokuşa sürüyor! 'Sözleşme geçersiz'

Galatasaray, Mostafa Mohamed'in 4 milyon dolarlık satın alma opsiyonunu kullanmak istiyor. Ancak Zamalek cephesi anlaşmanın geçersiz olduğunu iddia ediyor ve işi yokuşa sürüyor. Zamalek başkanı Mansour Mortada, Galatasaray'dan 4 milyon dolar değil 20 milyon dolar istediklerini söyledi.

25 Kasım 2021, Perşembe 12:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Marsilya maçı öncesi düzenlediği basın toplantısında Mostafa'nın bonservisi almak istediklerini söyledi. Deneyimli teknik "Mostafa ile ilgili karar vermek için daha zamanımız var. Ama eğer uzatırsak -ki niyetimiz o yönde- golcülerimizden daha fazla skor bekliyoruz" demişti.

"FIFA onaylayamaz"

"FIFA onaylayamaz"

Futbol Arena'da yer alan habere göre; Başkan Mansour Mortada, Mostafa Mohamed'in sözleşmesi konusunda gündem yaratan açıklamada bulundu. 1 yıllık cezanın ardından yeniden göreve dönen Zamalek Başkanı Mostafa Mohamed ile Galatasaray arasında yapılan sözleşmenin FIFA tarafından onaylanmayacağını söyledi.

"4 değil 20 milyon euro"

"4 değil 20 milyon euro"

Mansour düzenlediği basın toplantısında, "FIFA, Galatasaray ile yapılan sözleşmeyi geçersiz sayacak. Çünkü imzalayan temsilci, yönetim kurulu üyesi değil. Yönetim kurulu üyesi ile temsilci arasında farklar var. Bu nedenle sözleşme geçersizdir. Mostafa Mohamed'in değeri 20 milyon euro" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER UEFA ülke puanı telaşı! İlk 15'e giremezsek ne olacak?