'Bu kadar da uzun konuşulmaz ki'

Çaykur Rizespor teknik direktörü Hikmet Karaman, Best FM'de Konuşan Türkiye programında açıklamalarda bulundu

12 Ocak 2015, Pazartesi 13:22
A A
'Bu kadar da uzun konuşulmaz ki'

Tecrübeli çalıştırıcı Hikmet Karaman geçtiğimiz günlerde Fatih Terim’in Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri’nde yaptığı açıklamalar hakkında konuştu.

“BİRBİRİMİZLE TARTIŞMALIYIZ”

Fatih Terim’in açıklamalarını üzerine alınmadığını, eğer birileri birilerini kastediyorsa bu kişinin adının da  verilmesi gerektiğini söyleyen Karaman  isminin geçmesi durumunda cevabını vereceğini açıkladı. Tecrübeli çalıştırıcı ayrıca, ” Kulüplerimiz bu kadar borç içindeyse, Milli takımların tüm kategorileri bu kadar başarısız bir seviyedeyse bizler bundan sorumluyuz. Tüm bu sorunların çözülmesi adına ben dahil olmak üzere Türk futbolundaki kişilerin kişisel hiçbir problemi işin içine katmadan, futbolu geliştirmek adına birbirimizle tartışmalıyız” şeklinde konuştu.

“HİÇBİR SEMİNERDE BU KADAR UZUN KONUŞMA OLMAZ”

 Yurtdışındaki bir çok üst düzey seminere katıldığını ve seminerlerin nasıl olduğunu çok iyi bildiğini söyleyen tecrübeli çalıştırıcı,”Ben hiçbir seminerde bu kadar uzun konuşulduğunu görmedim. Orada o kadar uzun süre kalmamın bana bir şey getireceğine inanmadığım için erkenden çekip gittim”şeklinde konuştu.

“GALATASARAY’DAN TEKLİF ALMADIM!”

Hikmet Karaman, Galatasaray’dan teklif alıp almadığı sorusuna ise, “Galatasaray’dan bana bir teklif gelmedi,bu konuyu uzatmaya gerek yok” cevabını verdi.

“LİGDE KALMAK İSTİYORSAK TRANSFER YAPACAĞIZ”

Çaykur Rizespor’un hedefinin ligde kalmak olduğunu söyleyen Hikmet Karaman 4 oyuncularının Asya ve Afrika Kupalarına gittiğini ve lige onlar olmadan başlayacaklarından dolayı transfer yapmaları gerektiğini söyledi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...