Doğal görünümün sırrını keşfedin

Gündüzden geceye taze bir görünüm elde etmek isteyenler için Shiseido, Synchro Skin Self Refreshing Koleksiyonu ile kendi kendini yenileyen formül tasarladı.

27 Ocak 2020, Pazartesi 14:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Cildin ihtiyaçlarının giderilmesi ve cildin en iyi haline ulaşmasını hedefleyen Synchro Skin Self-Refreshing Foundation, hafif ve kalıcı olmasının yanı sıra 12 farklı renk seçeneği sunuyor.  Japon yaşam gücü enerjisinden ilham alan serideki her renk, Japonya’da yaygın olan doğa, mimari veya tasarımda bulunan bir materyale atıfta bulunuyor. Gün boyunca ciltte kalan ve cildin nefes almasını sağlayan Synchro Skin Self-Refreshing Foundation, bulaşmaya karşı dirençli, neme ve tere dayanıklı, çizgilerin kapanmasına yardımcı olan bir formülle geliştirildi.


Synchro Skin Invisible Silk Loose Powder


Cilde mükemmel uygulanması için, Synchro Skin Invisible Silk Loose Powder SHISEIDO tarihinin en hafif pudrası olarak formüle edildi. Yağ ve parlaklığı 8 saat boyunca kontrol eden Synchro Skin Invisible Silk Loose Powder, gözeneklerin görünümünü azaltırken cildin daha pürüzsüz ve daha zarif görünmesine yardımcı oluyor. İnce çizgilere ve kırışıklara yerleşme yapmayan Synchro Skin Invisible Silk Loose Powder, kusurları hafifçe kapatıyor.


 Synchro Skin Self-Refreshing Cushion Compact

Synchro Skin Self-Refreshing Cushion Compact

Suya, tere, çizgilerin kapatılmasına ve solmaya karşı 16 saat süren koruma sağlayan Synchro Skin Self-Refreshing Cushion Compact’ın 7 ayrı renk çeşidi bulunuyor. Cilt üzerinde ağırlık yapmayan, hafif ve kalıcı Synchro Skin Self-Refreshing Cushion Compact, hareket halindeyken kolayca uygulanabiliyor. İçeriğindeki özel formülü sayesinde cilt üzerinde koruyucu bir örtü oluştur urak cildi erken yaşlanmaya ve nem dengesini kaybetmesine karşı koruyor.


Synchro Skin Invisible Silk Pressed Powder


Synchro Skin Invisible Silk Pressed Powder, ciltteki yağlı ve gözenekli görünümü azaltıyor. Cildin görünümünü pürüzsüzleştirmeye yardımcı olan Synchro Skin Invisible Silk Pressed Powder, cilde filtre efekti sağlıyor. Özellikle T-bölgesinde ki yağ fazlalığını azaltmak için kullanılıyor. Tüm cilt tipleri için uygundur. Cildin görünümünü düzeltmek için tek başına veya makyaj üstü kullanılabilir. Makyajı sabitler, ciltte beyaz iz bırakmaz.

Synchro Skin Self-Refreshing Concealer

Synchro Skin Self-Refreshing Concealer

Koyu halkaları, cilt lekelerini ve diğer kusurları ciltte ağırlık yapmadan kamufle eden Synchro Skin Self-Refreshing Concealer’ın 8 ayrı renk çeşidi bulunuyor. Bulaşmaya karşı dirençli, neme ve tere karşı dayanıklı olan bu formül, ince çizgilere yerleşmeden 24 saat boyunca ciltte kalıyor. Kıvrık uçlu fırçası sayesinde yeterli miktarda ürün tutuyor ve ultra pürüzsüz bir uygulama için yüz hatlarını belirginleştiriyor.


Synchro Skin Correcting Gelstick Concealer


Ciltte 24 saat kalıcılık sağlayan suya, tere ve neme karşı dayanıklılık gösteren Synchro Skin Correcting Gelstick Concealer, 8 ayrı renk seçeneği sunuyor. Synchro Skin Correcting Gelstick Concealer, rötüş dokunuşlar için mükemmel forma sahip stick biçiminde tasarlandı. Doğal bir bitiş sunan Synchro Skin Correcting Gelstick Concealer, içeriğinde bulunan Super Bio-Hyaluronic Acid sayesinde gün boyu cildinize nem veriyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Sevgililer Günü'nde harika saçlar