Düz bir karın isteyenleri tüketmesi gereken 5 içecek

Yağlarımızdan kurtulmak ve düz bir karın bölgesine sahip olmak çoğumuzun hayallerini süslüyor. Bunun için spor yapmak şart. Ancak bazı içecekler size karın yağlarınızdan kurtulmakta yardımcı olabilir. İşe karın yağlarını yakan o içecekler...

06 Haziran 2019, Perşembe 12:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
ZENCEFİL SUYU

ZENCEFİL SUYU

Zencefil, genel olarak sindirim sisteminizde yaşadığınız sorunları giderilmesine yardımcı olur. Zencefil sindirim sorunlarına iyi gelmesinin yanı sıra iltihapları öneler ve mideyi rahatlatır. Gün içerisinde 1 bardak zencefilli su içmeniz ödem atmanızı sağlamanın yanı sıra yağ yakımına da yardımcı olacaktır.


ALOE VERA SUYU

ALOE VERA SUYU

Aloe vera suyunu faydaları saymakla bitmez. Genelde cilt bakımında kullanılan aloe vera suyu besin olarak tüketildiğinde ise zayıflamaya büyük ölçüde katkı sağlar. Aloe vera suyunu yatmadan önce içmek daha etkili olacaktır.

SALATALIK SUYU

SALATALIK SUYU

Salatalık, detoks listelerinin ilk malzemelerindendir. Salatalık suyu ise hem ödem atmaya hem de karın bölgesindeki yağlardan kurtulmaya yardımcı olur. Gün içerisinde 4 bardaktan fazla tüketmemelisiniz. Aksi takdirde ishal olabilirsiniz.


YEŞİL ÇAY

YEŞİL ÇAY

Kilo vermek ve yağ yakmak denince akla ilk gelen besinlerden olan yeşil çay, metabolizmanızı güçlendirerek hızlı bir şekilde ödem atmanızı sağlar ve karın bölgesindeki yağları da yakar. Günde 2 bardak içebilirsiniz.


SU

SU

Su, yaşamımızı idame ettirmemiz için hayati önem taşıyan başlıca sıvıdır. Tüm ek gıdaların yanı sıra günde en az 2 litre su içmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Yeterli su içmek, metabolizmayı hızlandırmanın yanı sıra vücudu pek çok hastalıktan korur hatta cilt güzelliğine bile katkıda bulunur.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kilo almamak için açık büfede dikkat edilmesi gerekenler