Favoriniz olacak 5 aksesuar

SüngerBob nasıl üzerindeki süveteri hiç çıkarmıyorsa siz de bizim önerdiğimiz bu aksesuarları o kadar seveceksiniz. En azından biz öyle umuyoruz :) İşte listemiz...

27 Mayıs 2020, Çarşamba 10:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İncili saç aksesuarları

İncili saç aksesuarları

Geçen senenin ve hatta bu senenin de trendleri arasında yer alan inci taç ve tokalar... Fotoğrafta gördüğünüz ürünleri bulabileceğiniz yerler:


1-Simpicity/ Trendyol

2-Addax/ Trendyol

3-New Look/ TrendyolOmuz çantası

Omuz çantası

Omuz çantalarının hem kullanımı kolay hem de duruşu şıktır. Günlük kullanım olarak ya da özel davetlere de takabileceğiniz bu çanta için de OXXO'ya bakmanız yeterli.

Kemer

Kemer

Bu kemerlerle kıyafetinize değişik bir tarz katabilirsiniz. Üstelik sadece elbise ya da gömleğinize de değil; basic tişört ve kot giydiğinizde bile bu kemerlerden takıp kombininizin havasını değiştirebilirsiniz.


1-Trendyol/ Eka

2- Morhipo/ Eka

3-Mango

Kedili çorap

Kedili çorap

Evde ya da dışarıda yüzünüze her an bir gülümseme getirebilecek olan kedili çoraplar. Bunları da sırasıyla Bikutumutluluk, Penti ve yine Bikutumutluluk'tan bulabilirsiniz.


Pentide internetten ya da mağazan alabilirsiniz. Ama Bikutumutluluk bir internet sitesi, şubesi yok.

Saç aksesuarları

Saç aksesuarları

Değişik saç modelleri yapabilmeniz ve saçınıza farklı bir hava katmak için bu klipsli tokalardan ya da zincirli saç tokasından yararlanabilirsiniz. Sırasıyla alabileceğiniz yerler:


1-Morhipo/ Simplicity

2-Trendyol/ New Look

2-Trendyol/ Simplicity

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mutfağa yatırım zamanı: Mutfağınızda bulunması gereken araç gereçler