Tırnak Uzatma

Tırnak Uzatma Haberleri

Son dakika Tırnak uzatma haberleri ile ilgili Posta.com.tr'ye eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Tırnak uzatma gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Tırnak uzatma haber sayfamızda...
Güçlü uzayan tırnaklar için ipuçları

Güçlü uzayan tırnaklar için ipuçları

22.02.2024
Güzel görünen ellere sahip olmak için tırnaklarınızın sağlıklı olması gerekir. Güçsüz, cansız ve kolay kırılan tırnaklar ellerinizin bakımsız görünmesine sebep olur. Tırnaklarınızın güçsüzlüğünden şikayet ediyorsanız ve sağlıklı uzatmanın yollarını arıyorsanız evde uygulayabileceğiniz birkaç basit yöntem var. Tırnakları güçlendiren en etkili yöntemleri Posta.com.tr okurları için araştırdık.
Tırnakları hızlı uzatıyor, güçlendiriyor! Ellerinize düzenli olarak sürün, etkisi inanılmaz

Tırnakları hızlı uzatıyor, güçlendiriyor! Ellerinize düzenli olarak sürün, etkisi inanılmaz

24.05.2023
Güçlü, sağlıklı ve uzun tırnaklara sahip olmak artık hayâl değil. Cildiniz gibi elleriniz ve tırnaklarınızda her zaman bakıma ihtiyaç duyar. Ellerini gün içerisinde farklı yüzeyler ile temas eder. Bu sebeple de nemini kaybeder ve yıpranır. Tırnaklarınız güçsüzleşir ve kırılır. Tırnaklarınızın kırılmasını engellemek ve hızlı uzamasını sağlamak için faydalanabileceğiniz pek çok doğal yöntem var. Vitamin zengini bazı doğal yağlar tırnakları hızlı bir şekilde güçlendiriyor ve ellere canlılık katıyor.
Vücuda keratin depoluyor! Cilt, saç ve tırnakları onarıyor, her gün tüketince etkisi inanılmaz

Vücuda keratin depoluyor! Cilt, saç ve tırnakları onarıyor, her gün tüketince etkisi inanılmaz

4.05.2023
Cilt, saç ve tırnaklarınızın sağlığını korumak ve onları güçlendirmek için keratine ihtiyaç duyarsınız. Keratin bir protein çeşididir ve vücuda pek çok faydası bulunur. Keratin aslında besinler yoluyla direkt alınamaz. Ancak keratin bir protein çeşidi olduğu için protein deposu olan besinler vücuda keratin desteği sağlayabilirsiniz. Yüksek oranda protein içeren besinleri her gün tüketerek vücudun keratin ihtiyacını karşılayabilirsiniz.
2023 yılının yaz aylarına damga vuracak tırnak trendleri

2023 yılının yaz aylarına damga vuracak tırnak trendleri

22.09.2023
Tırnaklar, güzellik ve modanın önemli bir parçası haline geldi. Bakımlı ve güzel görünen eller için tırnaklarınızın görünümünü önemsemelisiniz. Bu yıl neon ve ışıltılı tonlar, geleneksel nötr tonların yerini aldı. Neonlar hiçbir yere gitmiyor ve her güzellik tutkunun bir parçası haline geliyor. Parlak neon kısa tırnaklardan büyük süslemelere kadar, 2023 yılının tırnak trendlerini Posta.com.tr okurları için derledik.
Tırnak uzatma kürü nasıl yapılır? Tırnak uzatma kürü yapılışı, faydaları ve kullanımı...

Tırnak uzatma kürü nasıl yapılır? Tırnak uzatma kürü yapılışı, faydaları ve kullanımı...

4.03.2023
Tırnak kırılmaları, tırnak bakımı günümüzde oldukça önemli bir bakım ihtiyacı haline gelmiştir. Üretim odaklı işyerlerinde, ofislerde, ev işlerinde tırnak kırılması, tırnak etinin zarar görmesi sık karşılaşılan sorunlar arasındadır. Her zaman tırnak bakımına zaman bulunamaması sık tırnak bakımına ihtiyaç duyanlar için büyük sıkıntıdır. Artık teknolojik malzemelere ve kimyasallara rahat ulaşmanın verdiği rahatlık sayesinde tırnak bakım setleri ve kürleri yapmak daha kolaydır. Tırnak uzatma kürü hakkında merak edilen tüm detaylar.
Saçları ve tırnakları hızla uzatan 7 vitamin

Saçları ve tırnakları hızla uzatan 7 vitamin

17.01.2023
Sağlıklı saçlar, cilt ve tırnaklar için vitamin almayı düşünmeniz gerekip gerekmediğini merak mı ediyorsunuz? Onları sağlıklı tutmak için biraz destek yardımcı olabilir. Cildinizi, saçınızı ve tırnaklarınızı sağlıklı tutmanıza yardımcı olabilecek vitaminler hakkında bilgi için okumaya devam edin. Ayrıntıları Posta.com.tr okurları için derledik.
Kırılmalarını engelliyor! Hızla uzamalarını sağlıyor

Kırılmalarını engelliyor! Hızla uzamalarını sağlıyor

3.12.2022
Tırnak uzatma, kadınların narin ve güzel görünen ellere sahip olmasının bir yoludur. Tırnaklar her gün milimetrik ölçülerde gün be gün uzamaya devam eder ancak belirli bir süre sonra güçsüzleşerek kırılırlar. Peki doğal, güçlü, uzun ve kırılmayan tırnaklar için neler yapılabilir. İşte Posta.com.tr okurları için en iyi tırnak uzatma rehberi
Tırnakları güçlendirmek için 5 adım

Tırnakları güçlendirmek için 5 adım

15.04.2022
Uzun ve güçlü tırnaklardan hoşlanır mısınız? Kim istemez ki! Hayallerinizdeki tırnaklara ulaşmak kolay değil. Ama imkansız değil. Birkaç ipucu ve püf noktası, sadece güzel değil, aynı derecede güçlü olan bazı güzel tırnakları uzatmaya yardımcı olabilir. İşte izleyebileceğiniz birkaç ipucu...
Hızlı tırnak uzatmanın 10 püf noktası

Hızlı tırnak uzatmanın 10 püf noktası

10.07.2020
Nasıl hızlı tırnak uzatılır? Tırnak uzatma söz konusu olduğunda hepimiz o kadar başarılı değiliz. Tırnakları uzatmak için ille de pahalı tırnak salonlarına gitmek gerekmiyor. Tırnak uzatmanın püf noktaları aslında doğal yollarda saklı. Yenmiş tırnakların düzelmesi de tırnak uzatmaktan geçtiğine göre, işte hızlı tırnak uzatmanın 10 püf noktası!
Evdeki malzemelerle tırnak uzatan iki harika tarif

Evdeki malzemelerle tırnak uzatan iki harika tarif

25.04.2020
Karantina nedeniyle güneş ışığı görmemek vüdumuzun neredeyse her parçasını etkiledi. Bunun için hep birlikte hazır bol zamanımız da varken doğal bakım tariflerine sardık. Bu durumdan tırnaklar da nasibini almalı. Güneş ışığı ve temiz hava almayan tırnaklarınız kırılmaya başladıysa, bu nedenle tırnaklarınız sağlıklı bir şekide uzamıyorsa bolca çözümü var. Tırnak bakım serumlarına para dökmeye de gerek yok. Şu an trend evde kolay bakım önerilerini denemek. Doğal tırnak bakımı, evde tırnak uzatma önerileri, tırnaklarınızın sağlıkla uzamasını sağlayacak iki tarif haberimizde.
Saç uzatmada en etkili 3 besin

Saç uzatmada en etkili 3 besin

24.08.2021
Beslenme şekliniz ve tükettikleriniz, saçınızın sağlığı için büyük önem taşıyor. Her insanın saç derisinde ortama olarak 120 bin saç teli bulunuyor. Doğru gıdaları tüketerek saçlarınızı uzamaya teşvik edebilir, saç dökülmesini büyük ölçüde önleyebilirsiniz. Bunun için 3 temel gıdayı sofranızdan eksik etmemeniz gerekiyor. İşte saç uzatmada en etkili 3 besin. / ÖZEL
Dünyanın en uzun tırnakları müzede sergilenecek

Dünyanın en uzun tırnakları müzede sergilenecek

12.07.2018
Hintli Shridhar Chillal'in kesilen dokuz metrelik tırnakları, ABD New York'taki bir müzede sergilenecek
Başbakan Yıldırım, CNN TÜRK canlı yayınında soruları yanıtladı

Başbakan Yıldırım, CNN TÜRK canlı yayınında soruları yanıtladı

20.06.2018
24 Haziran seçimlerine sayılı kala Başbakan Binali Yıldırım gündeme dair tüm soruları CNN TÜRK'te yanıtladı
Protez tırnak nedir?

Protez tırnak nedir?

8.04.2018
Makyaj tasarımcısı Arzu Yurter, protez tırnağı ‘’Biliyor musun’’ için anlattı; Tırnak yeme alışkanlığını bitirmeye yönelik, tırnak yemeyi sonlandıran, güçsüz tırnaklarda ya da tırnaklar üzerinde oluşan çizgileri yok etmeye ve bakıma yönelik aparatlardır. Protez tırnaklar jel sistem ve şablonla uzatılan kişinin ana tırnağına birebir benzeyen bir yöntemdir. Protez ekleme demektir. Makyajda kötüleştirme çirkinleştirme anlamında kullanıldığı gibi tırnakta ise güzelleştirme, şekil verme, uzatma süsleme gibi estetik ve zerafete yönelik bir sistemdir. Kişinin arzusuna göre kullanılmaktadır. Kimisi jel sistemi ile kendi tırnağının ucuna ekletip uzatabilir, kimisi içinde tırnakları çok kısa olduğu için protez tırnak yaptırabilir. Artık bu tırnaklar Avrupa’da da rağbet görmüyor kendi tırnağımızı şablonla ve jel sistemle uzatmak daha başarılı daha güzel ve daha doğal bir sonuç vermektedir.
Ergenekon'da müebbet yağdı

Ergenekon'da müebbet yağdı

26.04.2018
Ergenekon Davası'nda savcıların verdiği esas hakkındaki mütalaada, aralarında Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ'unda bulunduğu 64 sanığın ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırılması istendi. Mahkeme 67 tutuklu sanığın tutukluluk halinin devamına karar verildi
Makyaj ürünlerindeki gizli tehlike

Makyaj ürünlerindeki gizli tehlike

18.04.2018
"Makyaj ürünlerindeki gizli tehlike" başlıklı yazının devamını okumak için lütfen tıklayın.