Sağlam: Bursa'da çok mutluyum

Sağlam: Bursa'da çok mutluyum

İsmi A Milli Teknik direktörlüğü için geçen Ertuğrul Sağlam, Bursaspor'dan ayrılmak istemediğini söyledi

03 Kasım 2009, Salı 18:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sağlam, Bursaspor’un eski takım kaptanı Sedat Özden (Sedat 3), futbolcular Mustafa Keçeli ve Bekir Ozan Has ile birlikte, Bursaspor Taraftarlar Derneği tarafından Tophane Endüstri Meslek Lisesi’nde düzenlenen "Bursaspor’un Geleceği" konulu panele katıldı.

Sağlam, Bursaspor Külübü olarak büyük bir yarışın içinde bulunduklarını söyledi. Bu yarışta en büyük destekçilerinin yeşil-beyazlı taraftarlar olduğunu ifade eden Sağlam, "Farklı bir misyonda iyi sonuçlar alıyoruz. İyi sonuçlar alırken de farklı bir misyonumuz olduğunu unutmadan yolumuza devam ediyoruz" dedi.

'KALICI İŞLER YAPMAK İSTİYORUM'

Panelin ikinci bölümünde ise Ertuğrul Sağlam, Sedat Özden, Mustafa Keçeli ve Bekir Ozan Has, öğrencilerin sorularını yanıtladı. Sağlam, bir öğrencinin, "Bursaspor’da hedeflediğiniz yerde misiniz" sorusuna, "Bursaspor’a uzun vadeli bir anlaşmayla başarı için geldim. Yeni bir takım ve kalıcı işler yapmak, zaman gerektiren bir yatırım. Bu yatırımın ilk hamlesini başarıyla tamamladık. Ligde hedeflediğimiz konumdayız" yanıtını verdi.

'ALTYAPIYA EĞİLEMEDİM'

Bir öğrencinin, "Adınız son günlerde A Milli Takım için geçiyor. Gidecek misiniz" sorusunu ise Sağlam, "Ben Bursa’da bulunmaktan ve Bursaspor’da görev yapmaktan mutluyum. Buradan ayrılmam için bir neden yok. Kesinlikle ayrılmayı düşünmüyorum" diye yanıtladı.

Sağlam, altyapıya önem verip vermediğinin sorulması üzerine ise "Öncelikli hedefim A takımda kalıcı bir ortam yaratmaktı. Altyapıya eğilemedim. Şu an altyapımızın kullandığı tesislerde gerekli düzenlemeler yapılıyor" dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fenerbahçe'de dört maç sonra bir ilk yaşandı!