Siopis'ten hamsi itirafı: Yunanistan'da biz de çok yapıyoruz

Trabzonspor'a Alanyaspor'dan gelen Manolis Siopis, Türk insanı ile Yunan insanı arasında çok fazla benzerlik olduğunu söyledi. Siopis, Trabzon'da geldikten sonra bu benzerliklere çok daha fazla rastladığını belirtti.

09 Kasım 2021, Salı 12:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Bir tabak hamsi bitirdim"

"Bir tabak hamsi bitirdim"

Anadolu Ajansı'ndan Duygu Avunduk'a konuşan Siopis, Alanyaspor'da oynarken Trabzon deplasmanındaki bir anısını anlattı. Siopis, "Alanyaspor’da oynarken deplasmana Trabzon’a gelmiştik. Trabzon’daki oteldeki restorana girdiğimizde bir de ne göreyim, Hamsi yapmışlar. Yunanistan’da da biz hamsiyi çok yaparız ve ben de aşırı derece çok severim. Koskoca bir tabağı bitirdim" dedi.

"Trabzonlular Yunanlar gibi"

"Trabzonlular Yunanlar gibi"

Türkiye’ye geldiğimde fark ettim ki aslında çok fazla benziyoruz. Hatta aynıyız. Sezon başında Trabzon’a geldiğimde ise bunun kat kat fazlasını gördüm. Çünkü tamamen aynıyız. Trabzonlular da bizim gibi, Yunanlar gibi. Çok hareketli, çok enerjik ve çok çılgınız.

"Samimi ve sıcak insanlar"

"Samimi ve sıcak insanlar"

Trabzon’a geldiğim ve ilk maçımı oynadığım günden itibaren sevgi, samimiyet ve sıcaklığı en derinden hissettim. Elbette ait olduğum kulübüm için futbol oynuyorum ancak taraftarlarımız için de oynuyoruz bu oyunu. Bunu tarif etmek gerekirse asker gibiyim.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bülent Uygun'dan Fenerbahçe'ye sinyal: Uzak ara şampiyon yaparım