Süper talihli Bursalı bir çiftçi

Süper Loto'da 13,3 milyon liralık ikramiyeyi kazanan 2 talihliden biri olan Bursalı çiftçi, ikramiyesini aldı

11 Haziran 2012, Pazartesi 14:07
A A
Süper talihli Bursalı bir çiftçi

Süper Loto’da, 7 hafta devrettikten sonra ikramiye tutarının yaklaşık 13,3 milyon liraya çıktığı geçtiğimiz hafta, 6 rakamını bilen iki talihliden biri olan Bursa talihlisi adına Vakıfbank Bursa Cumhuriyet Şubesi Müdürü Osman Demir, bugün Milli Piyango İdaresi’ne gelerek ikramiye çekini aldı.

Demir, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Bursalı talihlinin orta yaşın üstünde bir çiftçi olduğunu söyledi. Demir, talihlinin kazandığı paranın bir kısmıyla borçlarını ödemeyi, yurtdışı seyahati gerçekleştirmeyi, bir kısmıyla da gayrimenkul almayı planladığını söyledi.

Talihlinin Süper Loto kuponunu makineye "sen seç" yöntemiyle oynattığını belirten Demir, talihlinin zaman zaman şans oyunları oynadığını ve Cuma günü sabahı da banka şubesine gelerek ikramiye kazandığını söylediğini ifade etti.

Demir, daha sonra Milli Piyango Muhasebe ve Mali İşler Dairesi Başkanı Ergun Gürel’in elinden 6 milyon 678 bin 153 lira 90 kuruşluk ikramiye çekini aldı. Gürel, Süper Loto’nun diğer talihlisinin Konya Selçuklu’dan çıktığını, fakat şimdiye kadar ikramiyesini almaya gelmediğini söyledi.
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.