Haftanın Sosyal Raporu: Baba oğulun balık aşkı

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Burak Özçivit’in gülümseyerek paylaştığı fotoğraf sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Burak Bey’i tuttuğu balık dışında kimse gülümsetemiyor anlaşılan. Balığın maşallahı var. Karan’ın boyu balıktan daha kısa. Karan’cığım keşke babanla birlikte denizin dibine dalarak balıkları doğal yaşamında ziyaret etseydiniz. Öyle daha çok gülerdiniz...

GÜNEŞİN ALTINDA DANS

Hande Yener’i durdurabilene aşk olsun. Sahnede dans etmediği günlerde havuz başında dans ediyor. Dansı, mutluluğun kısa yollarından biri olarak görüyor. Doğrudur ama güneşin altında dans etmek ızdıraptan başka bir şey değil.

EX AŞKININ PEŞİNE DÜŞEN DÜŞENE

Jennifer Lopez ve Ben Affleck aşkı tam gaz devam ediyor. Aşka gelmek deyiminin hakkını veriyorlar. Her sokak başında öpüşüp koklaşıyorlar. Yıllar önce verdikleri pozların benzerlerini veriyorlar. Meğer ne çok özlemişler birbirlerini. Duyduğuma göre bu ikiliyi görenler eski sevgililerine mesaj atmamak için zor tutuyormuş kendilerini. Herkese aynı etkiyi yaratmayabilir. Pişman olacağımız mesajlar atmayalım.

MELEK GÖRÜNÜMLÜ ŞEYTAN

Bu hafta gördüğüm bir paylaşım “Lady Gaga özüne dönmüş” dedirtti. Omuzlarda melek kanadı ayaklarda şeytani topuklular. Lady Gaga’nın bu topuklarla kazanamayacağı savaş, kıramayacağı kalp yok. Kanatların gücü bile o vahşi ayakkabıyı yumuşatmaya yetmemiş.

SIRAYLA GİYİYORLAR

Herkes ‘Siedres’ isimli Türk markasını konuşuyor. Dünyaca ünlü stil ikonlarının yakın markajına giren markayı, Türkiye’de ise en sık Gülşen tercih ediyor. Daha önce giydiği siyah dantelli pantolon da bu markaya ait. Bakalım bu renkli pantolonu giyme sırası şimdi kimde?

PİZZA VÜCUDU MU BU?

Asla inanmadığım bir görselle karşı karşıya kaldım. Hailey Baldwin ve dört kutu pizza aynı karede. Justin Bieber ve eşi Hailey, bu hafta bir davette görüntülendi. Muazzam duruyorlar. Sosyal medya bu görüntülerle yanıp tutuştu. Hailey’nin iç çamaşırı giyip, giymemesi çeşitli tartışmalara yol açtı. Sevgili Hailey, gözümüzü alamadığımız bu vücudu pizza yiyerek yapmadığını biliyoruz. Bize gerçekler lazım.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder