Yılları yalnız geçirmeyin

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sevgiyi paylaşmak, birine alışmak zaman alır. Ancak yılları boşa geçirir, içinize kapanır, karşı cinse karşı soğuk durursanız hayatın tadı tuzu kalmaz. Zaman kaybettiyseniz, yıllar yalnız geçmişse harekete geçin. Yuva kurun ve mutluluğu yakalayın.

Hamile mi?

19 yaşındayım. Üç yıldır birlikte olduğum bir kız var. Son 1 yıldır ilişkiye giriyoruz. Bu aralar onun midesi bulanıyor. Ama ben hiç içine boşalmadım. Neden böyle oldu? Hamile olabilir mi?

CEVAP

Değerli okurum, kız arkadaşını bilmem ama benim midem bulanıyor. 16 yaşında sen şamataya başla. 19 yaşında konuyu gebe mi değil mi noktasına getir. Ben de gebe değil diyeyim. Ya gebeyse ya gebeyse? Bu kızlarla bu kadar da sorumsuzca oynamayın.

Cesaret edemedim

Erkek arkadaşımla birkaç kez birlikte olduk ama kan gelmedi. Biz ayrıldık. Şimdi başka biri ile beraberim. İlişkiye giriyorum ama yine kan gelmiyor. Erkek arkadaşım kız olmadığımı söyledi. Doktora gitmeye cesaret edemedim. Acaba ben kız mıyım?

CEVAP

Sevgili okurum, sen iki kişiyle cinsel birleşme yap, “Hala bakire miyim?” diye sor. Bakirelik zarın yırtılması değil. Bir ilişki olmuşsa bakirelik bitmiştir.

Çok yalnızım

36 yaşındayım. Tek sorunum cinsel ilişkilerimi ilerletememem. Bu ihtiyacımı çeşitli film ve resimlerle gideriyorum. Benim sahaya çıkma vaktim gelmedi mi?

CEVAP

Değerli okurum, bu yarışta geç kalmışsın. Sahaya ikinci yarıda çıkmış oyuncu gibisin. Hem antremansızlığın hem de enerji depoların seni sürekli ofsaytta bırakacak. Bunu bil. Ama öyle bir saha seç ki, kaleci çok uslu olsun. Ama sana gol için öyle fırsatlar versin. Olay top değil, kalecide. Değerli okurum, 15 yıl kaybedilmiş. Telafi etmek için mutlaka evlen, baba ol.

Sevgilim terk etti

Penisim büyük. Kız arkadaşımla ilişkiye girdik. Bana canının çok acıdığını söyledi ve beni terk etti. Aynı şeyi evlenince eşimle de yaşarım diye korkuyorum. Penisimi küçültmek için ne yapabilirim?

CEVAP

Değerli okurum, ölçülerini burada vermediğim penisin büyük. Kız kaçmış, kurtulmuş. Hayat boyu cinselliğe karşı soğuk bir kimlik kazanabilirdi. Evlendiğinde öğreneceğin teknikle bu sorunu aşarsın. Asla küçültülmüyor.

Kanamadı

19 yaşındayım. Kız arkadaşım 18 yaşında. Dokuz aydır beraberiz. Altı ay önce cinsel olarak birlikte olmaya başladık. Ama ilişkide hiç kanama olmadı. Benden önce kimseyle beraber olmadığını söylüyor. Kanama olmamasının sebebi ne?

CEVAP

Çocuğum, kızı daha fazla üzmeye hakkın yok. Biraz bilgi, biraz da vicdan gerekli. Yani kız arkadaşın gözünü açtı, seni gördü. Zarı esnekti. Zaten onun kompleksini yaşıyor. Bir de sen üstüne çullanıyorsun. Ufak bir dil ve ayak sürçmesiyle terk edip gideceğe benziyorsun. Sonra da masum kızda suç arıyorsun. Peki sen suçlu değil misin? Tertemiz kız, kıymetini bil. Yineliyorum zarı esnekti, kanamadı.

Kilo versem uzar mı?

18 yaşındayım. Kilom 88, 1.77 boyundayım. Penisim kısa ve ince. Acaba kilo versem uzayıp kalınlaşır mı?

CEVAP

Değerli okurum, kilo verirsen her şey normalleşecek, düzelecek. Penisinin boyunu bilmem ama ömrün uzayacak ömrün. Bu yetmez mi?

Yakınlaşamıyorum

21 yaşındayım. Kız arkadaşımla 2 senedir birlikteyiz. Onu çok seviyorum. Ona kıyamadığım için yakınlaşamıyorum. Ama yakınlaşamadığım için benden uzaklaşmasından çok korkuyorum. Çünkü o sürekli bir şeyler yaşamak istiyor. Ne yapacağım?

CEVAP

Değerli okurum, duygularına göre hareket et. Yiğitliğini, delikanlılığını kendi geminin pusulasına göre bir rotada götür. Ama kız arkadaşın seni bırakıp gidecekse, seni sadece bir seks objesi olarak görüyorsa, zaten günün birinde yine bırakıp gidecek. Kendi bilir. Gidenin yolu açık olsun. Çünkü sonunda sen kendinle baş başa kalacaksın.

Hastalık kapar mıyım?

18 yaşındayım. Cinselliğe karşı çok istekliyim ama geneleve gitmek bana sakıncalı geliyor. Hastalık kapmaktan korkuyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, geneleve gitmeyeceksin. Geneleve gittiğinde hastalık kapmasan bile bedenin değil, ruhunun kapıları hastalığa açılacak ve yara alacak. Ya sertleşme olmazsa, ya kadın seninle alay ederse, ya oranın ortamında aşağılanır ya da kendi çiçek açmış güzel duygularının üzerine kırağı yayıverirse? İşte bu işin olumsuz yanı bunlar. Bir şey yaparken tekrar tekrar düşünün.

Sertleşmiyor

33 yaşında kadınım. Eşim 12 yaş büyük. İlişkide penisi sertleşmiyor. Ne yapacağız?

CEVAP

Sevgili okurum, penisi sertleştiren kan dolaşım mekanizmasının ölçümünü yaptıracaksınız. Renkli penil doplerini laboratuvar ve hastenelerde yaptırırsınız. Rapordan sonra kararı biz vereceğiz.

Bozuldu mu?

20 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla cinsel ilişkiye girdik. Acı duymadım, kan gelmedi. Kızlığım bozuldu diye çok korkuyorum. Acaba kızlık zarım sizin yazdığınız gibi esnek olabilir mi?

CEVAP

Esnek yavrum, esnek.

İki damla kan vardı

Erkek arkadaşımla yüzeysel birlikteliğimiz oldu. On dakika sonra çamaşırımda 2 damla kan gördüm. İki gün ağrım oldu. Kızlığım bozuldu mu?

CEVAP

Yavrum, sanırım tahriş oldu. Belki zedelendi. Çok zayıf bir olasılık ama bozuldu.

BÖYLE SORU YOK!

Hep cinsellik konuşuyordu

Bir erkek arkadaşım vardı. Daha ilişkinin başında cinsellikten konuşmaya başladı. Konuyu kapatınca bana kızdı. Ayrıldığımız için çok acı çekiyorum. Ben onu çok sevdim ama sanırım o cinsellik için bana yaklaştı. Ne yapacağımı bilmiyorum.

CEVAP

Sevgili yavrum, iyi yapmış, paçayı erken kurtarmışsın. Bütün aşk acıları bir süre insanın yüreğini sızlatır. Arkadaşının cinsellikten söz etmesi, o coşkulu heveslerine tatmin yolu aramak. Bir anlamda seni kullanmak. İyi ama biz insanız. Bunun bir de duygusal ve psikolojik yanı var. O olmadan cinsellik hayvansal düzeyde kalır. Bırak gitsin. Zaten delikanlı olsa senden bu yüzden ayrılmazdı. Ya da sen ayrılmışsan iyi yapmışsın. Ülkede pırlanta gibi babayiğitler var. Senin kaybın yok. Güven duygusu kazan, yola devam.

GÜNÜN SORULARI

Penis pompası işe yarar mı?

23 yaşındayım. Penisim 11-12 santim. Penis pompası aldım. Cinsel ilişkiye giremiyorum. Çünkü küçük diyorlar. Penis pompasıyla cinsel organımı büyütebilir miyim?

CEVAP

Okurum, başkalarının dediklerini kafana takma. Hele cinsellik konusunda öğüt veriyorlarsa kulaklarını kapa. Kelin ilacı olsa, kendi başına sürer. Pompanın faydası yok. Şöyle anlatayım, ülke ülke gezsen, kapı kapı dolaşsan yine ne kadarsa ona katlanmak zorundasın. Tek çözüm, ameliyattır. Onunla da ancak 1-2 santim uzar. Yavrum, doğa gereğini yeteri kadar vermiş zaten. Senin elinde olan kullanmasını bilmek.

Milli olamıyorum

Penisim 25 santim, günde 5 sefer mastürbasyon yapıyorum. Kız arkadaşım boyunu görünce korkuyor, ilişkiye girmiyor ve benden kaçıyor. O yüzden milli olamıyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Maşallah yavrum sana, idareli kullan. Kendini mastürbasyona kurban etme. Ancak unutma, yalan dolanla kimse bir yere varamaz. Ne yapacağız şimdi, ne istiyorsun anlamadım. Seninki satsan satılmaz, atsan atılmaz. “Kız arkadaşım korkuyor” deyip bir nane daha yemişsin. Haydi yavrum, bana daha çok bu sayfada konaklayacaksın gibi geliyor. Şimdilik iyi günler sana.

GÜNÜN SÖZÜ

Söz kılıç gibidir, kafa kesilecek yerde keskin tarafını kullan. Ama çoğu zaman bırak kılıfında kalsın. H.D.

Yazarlarımızdan

05 Ağustos 2021, Perşembe 07:01
05 Ağustos 2021, Perşembe 07:01
05 Ağustos 2021, Perşembe 07:01
Sıradaki haber yükleniyor...
holder