AK Parti Demre'de Koparıcı ile devam

AK Parti Demre'de Koparıcı ile devam

AK Parti Demre'de Koparıcı ile devam

30 Kasım 2019, Cumartesi 10:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

Ahmet ACAR/DEMRE, (DHA)- AK PARTİ Demre İlçe Başkanlığı görevini vekaleten yürüten Mehmet Koparıcı asaleten göreve atandı.

Geçen ağustos ayından bu yana AK Parti Demre İlçe Başkanlığı görevini vekaleten yürüten iş insanı Mehmet Koparıcı, AK Parti Genel Merkezi tarafından asaleten atandı. Mehmet Koparıcı, mazbatasını Ankara'da AK Parti Genel Merkezi'nde Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir'den aldı. Koparıcı'nın asaleten atanması üzerine AK Parti İlçe Yönetim Kurulu topluca görevden istifa etti. Mehmet Koparıcı, bir hafta içinde 15 asil ve 8 yedek üyeden oluşan yeni yönetim kurulunu oluşturarak, AK Parti Genel Merkezi'ne sunacak.

Mehmet Koparıcı, "AK Parti Demre İlçe Başkanlığı'nda hukuk işleri başkan yardımcısıyken, AK Parti Demre İlçe Başkanlığı'na vekaleten atandım. Bu kez Genel Merkezimizin onayıyla bir dönem için asaleten atandım. Bu görevi bana layık gören partimizin üst düzey yöneticilerine teşekkür ediyorum. Amacım partimizi Demre'de en iyi şekilde temsil ederek, partimizin başarısı için çalışmaktır. İlçemizin ve vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek için çaba harcayacağım. Kapımız ayrım gözetmeksizin tüm vatandaşlarımıza açık olacaktır. En kısa sürede yeni yönetim kurulunu oluşturacağım. Yeni yönetim kurulu arkadaşlarımla uyum içinde çalışmaya başlayacağız" dedi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cennetin yeşil ördekleri