Alanya Belediyesi'ne 2 yeni kepçe

Alanya Belediyesi'ne 2 yeni kepçe

Alanya Belediyesi'ne 2 yeni kepçe

13 Temmuz 2021, Salı 21:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ALANYA, (DHA)- ALANYA Belediyesi'nin batı bölgesindeki hizmetlerinde kullanılacak 2 yeni kepçe düzenlenen törenle dualar eşliğinde hizmete başladı. Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, "Halkımızın ve muhtarlarımızın talepleri doğrultusunda 2 kepçeyi araç filomuza kazandırdık. Batı bölgemizde hizmetlerimiz katlanarak devam edecek" dedi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesine yeni kazandırılan 2 kepçenin duayla hizmete alındığı törene katıldı. Avsallar şantiyesinde düzenlenen törene Milliyetçi Hareket Partisi Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, Alanya Belediyesi icracı müdürlüklerden sorumlu Başkan Yardımcısı Özgür Karamut ile batı bölgesi muhtarları da katıldı.

'DEMİRTAŞ'TAN OKURCALAR'A KADAR UZANAN GENİŞ BİR HİZMET AĞIMIZ VAR'

Alanya'ya en iyi hizmeti getirmek için kadro olarak da araç filosu olarak da güçlü bir yapı oluşturduklarını belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, "Doğuda Demirtaş'tan batıda Okurcalar'a kadar uzanan geniş hizmet ağımızı verimli hale getirmek ve doğru yatırımları ulaştırabilmek adına durmadan çalışıyoruz. Bu amaçla bünyemize yeni kattığımız kepçelerimizin bölgemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alanya Belediyesi'nden 'Sıfır Atık' çalışmaları