Ateş Arel Narlıdere'de yaşayacak

Ateş Arel Narlıdere'de yaşayacak

Ateş Arel Narlıdere'de yaşayacak

27 Nisan 2021, Salı 13:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

NARLIDERE Belediyesi, mücadele ettiği lösemiye 4 yaşında yenilen Ateş Arel Özkan'ın adını, Altıevler Mahallesi'nde yeni yapılan parka verdi.
Altıevler Mahallesi'ne yeni bir çocuk oyun parkı kazandıran Narlıdere Belediyesi, modern oyun grupları ve yeşil alan düzenlemesi ile çocukların yüzünü güldürdü. Belediye son olarak, mücadele ettiği lösemiye 4 yaşında yenilen Ateş Arel Özkan'ın adını, Altıevler Mahallesi'nde yeni yapılan parka verdi. Açılış töreninde aile bireyleri de hazır bulundu. Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, "Minik evladımızı zamansız kaybetmenin hüznü içindeyiz. Adını verdiğimiz bu parkta, arkadaşları oynayacak ve O'nu hatırlayacak, bizler de unutmayacağız" dedi. Altıevler Mahalle Muhtarı Zuhal Arabacı, 2Burası çocuklarımız için cıvıl cıvıl bir yer oldu. Ateş çocuğumuzun adının burada yaşatılması da bizler için ayrı bir mutluluk oldu" dedi.
Ateş Arel Özkan'ın annesi Sevda Özkan ise, "Çocuğumun adının verildiği bu parkta artık arkadaşları oynayacak bizler de Altıevler sakinleri olarak parkımızı koruyacağız. Bizleri bu kadar değerli kıldığınız için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

İZMİR, (DHA)
FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Narlıdere'de 23 Nisan coşkusu