Başkan Aydar, kent meydanı çalışmalarını inceledi

Başkan Aydar, kent meydanı çalışmalarını inceledi

Başkan Aydar, kent meydanı çalışmalarını inceledi

10 Aralık 2019, Salı 15:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ceyhun ÖZER/CEYHAN,(Adana),(DHA)- CEYHAN Belediye Başkanı Kadir Aydar, yapımı devam eden kent meydanında incelemelerde bulundu.
İlçe merkezinde bulunan ve halkın güvenliği için tehlike arz etmesi nedeniyle sık sık şikayet konusu olan Ebe'nin Parkı, Ceyhan Belediyesi tarafından yıkıldı. Yıkılan Park’ın yerine Zeydan Karalar Bilim Kültür ve Sanat Merkezi’nin de içinde bulunduğu Kent Meydanı projesi yapılıyor. Projenin bir an evvel bitirilmesi için her fırsatta çalışmaları inceleyen Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, pazar gününü de işçilerle birlikte geçirdi.
Çalışmalar hakkında görevlilerden bilgi alan Başkan Aydar, proje üzerinde yapılan alanları değerlendirerek, “Göreve geldiğimizde bizim için en önemli projelerden bir tanesi olan kent meydanı projemiz için çalışmalarımızı başlattık.  Ceyhan’ın çehresini değiştirecek, şehrin vitrini olacak bu önemli projenin tamamlanması için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarımız sürüyor. Hafta sonu demeden, gece gündüz ekiplerimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçemizin sosyal yaşamına bilimle ve sanatla katkıda bulunacak olan bu proje aynı zamanda kadın, erkek, genç, yaşlı bütün vatandaşlarımızın bir araya gelip güzel vakit geçirebileceği bir cazibe merkezi olacaktır” dedi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder