Başkan Bekler: Turhal'ı yaza hazırlıyoruz

Başkan Bekler: Turhal'ı yaza hazırlıyoruz

Başkan Bekler: Turhal'ı yaza hazırlıyoruz

20 Nisan 2021, Salı 23:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fatih YILMAZ/TOKAT, (DHA) - TOKAT'ın Turhal ilçesinde Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehrin muhtelif yerlerinde yaptığı çiçek dikimi, peyzaj ve bakım çalışmaları ile Turhal'ı yaza hazırlıyor.
Turhal Belediyesi, şehri yaza hazırlamak amacıyla, çalışmalarını hızlandırdı. Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından devam eden çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu.
Başkan Bekler, "2021 yaz sezonuna şehrimizi, Turhalımızı hazırlıyoruz. Daha temiz, daha yeşil ve daha yaşanabilir bir Turhal için çalışıyoruz. Bir yandan şehrimizin dört bir yanında Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz mevsimlik çiçek dikimi, yeşil alan bakımı, çim biçimi, peyzaj ve şehitlik bölgesinde bakım çalışmalarını sürdürürken bir yandan da belediyemiz seralarında kendi çiçeklerimizi, bitkilerimizi üretiyoruz. Göreve geldiğimiz günden itibaren, belediyemizi kendi kendine yeten bir belediye yapmak amacıyla projelerimizi hayata geçirdik. Bugün Turhalımızda görsel şölen oluşturan mevsimlik çiçeklerimizi kendi seralarımızda üretiyor olmanın gururunu yaşıyoruz. Yetiştirdiğimiz binlerce çiçeğimizle, Turhalımızın meydanlarında, kavşak ve refüjlerinde, parklarında hemşehrilerimiz için güzellikler oluşturuyoruz. Güzel yurdumuz, Türkiye'miz için canlarını feda eden Turhallı şehitlerimizin kabirlerinde düzenli olarak bakım çalışmalarımızı yapıyoruz. Allah onlardan razı olsun, bu vesileyle bir kez daha tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum" dedi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Niksar'da dezenfekte çalışması