Başkan Erdoğan, mahalle toplantılarına başladı

Başkan Erdoğan, mahalle toplantılarına başladı

Başkan Erdoğan, mahalle toplantılarına başladı

30 Eylül 2019, Pazartesi 10:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ÇANAKKALE'nin Biga ilçe Belediye Başkanı AK Partili Bülent Erdoğan, Cumhuriyet Mahallesi'nde vatandaşların sorunlarını dinledi, istek ve taleplerini not aldı.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, seçimlerden önce vaat ettiği gibi katılımcı yönetim ve ortak akıl anlayışı çerçevesinde planlanan mahalle toplantılarının ilkini Cumhuriyet Mahallesi sakinleriyle Çiçeklidede Lokali’nde gerçekleştirdi. Toplantıya, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı İsmail Göven, Belediye Başkan Yardımcıları Nazım Hikmet Keskiner ve Sıtkı Keçeci ile belediye meclis üyeleri, birim müdürleri ve mahalle sakinleri katıldı.

‘Başkan Mahallemizde’ toplantılarının yaşanan sıkıntıların çözümü konusunda fikir alışverişinde bulunma, talepleri dinleme ve yapılan hizmetleri anlatma amacıyla düzenlendiğini ifade eden Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, “Seçim çalışmalarımıza buradan başlamıştık. Nasip oldu mahalle toplantılarımızı da buradan başlatmış olduk. Bu toplantıların amacı yaptığımız çalışmaları sizlere anlatmak ve mahallemizde eksik olan, yapılmasını istediğiniz konuları görüşmek, hep birlikte çözmektir. Biz seçimden önce de her zaman ‘bizim rehberimiz sizler olacaksınız. Biz size sormadan hiçbir iş yapmayacağız' dedik. Hem hesap verebilirlik hem de şeffaflık anlamında bu toplantıları her mahallemizde gerçekleştireceğiz" dedi.

Başkan Erdoğan, konuşmasının ardından mahalle sakinlerinin sıkıntılarını dinledi. İstek ve taleplerini not aldı.

BİGA, (DHA)

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder