Başkan Esen'den Hurma'ya kreş müjdesi

Başkan Esen'den Hurma'ya kreş müjdesi

Başkan Esen'den Hurma'ya kreş müjdesi

05 Nisan 2021, Pazartesi 13:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA,(DHA) - KONYAALTI Belediye Başkanı Semih Esen, belediyenin 4'üncü kreşini Hurma Mahallesi'ne yapacaklarının müjdesini verdi.

Konyaaltı Belediyesi, Uncalı, Gürsu ve yakın zamanda hayata geçen Toros Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevi projesinden sonra 4'üncü kreşi Hurma Mahallesi'ne yapacak. 1200 metrekare inşaat alanına sahip yeni çocuk kreşi ve gündüz bakımevi projesinin ihalesini Etüd ve Proje Müdürlüğü ev sahipliğinde gerçekleşti. 3-6 yaş grubu çocuklara hizmet vermesi planlanan kreşte, 6 adet sınıf, etkinlik sınıfı, yemekhane, idari ofis, rehberlik ofisi, öğretmenler odası ile 4 adet depo yer alıyor. Kreşin yıl sonunda tamamlanması planlanıyor.

GÜVENLİ ORTAMDA KALİTELİ EĞİTİM

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, mahallelerde kreş projelerine önem verdiklerini söyledi. Başkan Esen, "Toros Mahallesi'nden sonra yeni kreşimizi Konyaaltı'nın en büyük mahallelerinden biri olan Hurma mahallemize açacağız. Belediyemizin kreşleri yurttaşlarımızdan yoğun ilgi görüyor. Kaliteli eğitimi çocuklarımıza sunmanın gururunu yaşıyoruz. Yavrularımızı, güvenli ortamda, ailelerin gözü arkada kalmadan geleceğe hazırlıyoruz" dedi.

FOTOĞRAFLI

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Başsavcı İnal, Avukatlar Günü'nü kutladı