Başkan Gültak, MESİAD’ı ziyaret etti

Başkan Gültak, MESİAD’ı ziyaret etti

Başkan Gültak, MESİAD’ı ziyaret etti

19 Nisan 2021, Pazartesi 11:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

MERSİN, (DHA)- AKDENİZ Belediye Başkanı Mustafa Gültak, Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu'nu ziyaret etti.
MESİAD’ı ziyaret eden Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuşmasına başlayan MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, kentte yaşayan vatandaşların birliktelik istediklerini kaydederek, "Kentimiz için alınan her kararda birlik olunması kentimizin yararına olacaktır" dedi.
Akdeniz ilçesinin gündüzleri Mersin nüfusunun önemli bir kısmını ağırladığını ifade eden Engin, "Gündüzleri kentin yükünü Akdeniz ilçesi çekiyor. En önemli tesisler burada yer alıyor. Mersin’in kalbi burada atıyor. Sürekli dinamik olan Mustafa Gültak başkanlığında güzel çalışmaların devam etmesini bekliyoruz" ifadelerini kullandı.
Ardından söz alan Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, MESİAD’ın kente ve bölgeye yaptığı katkılara değinerek, "Birçok başarılı çalışma yapan MESİAD, kentimize öncülük eden ender bir kuruluştur" dedi.
Çalışmaları hakkında da bilgi veren Başkan Gültak, "Mersin’in ve Akdeniz ilçesinin layık yere gelmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle ilçemizde bulunan eski yapıların dönüşümü için kararlıyız. Bu konuda tüm siyasi parti ve kent dinamiklerinden destek bekliyoruz. Kentimizin kalkınması ve arzu edilen güzelliklere kavuşması için birliktelikle yürümemizde fayda vardır. Liman, lojistik, sanayi, tarım firmalarının ve Mersin esnafının büyük çoğunluğunun yer aldığı Akdeniz’de önemli işlere imza atmak ve her vatandaşımıza eşit hizmet etmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mersin’de 708 arı yetiştiricisine ‘bal’ gibi destek