Başkan Kadir Kara'dan 15 Temmuz mesajı

Başkan Kadir Kara'dan 15 Temmuz mesajı

Başkan Kadir Kara'dan 15 Temmuz mesajı

12 Temmuz 2019, Cuma 15:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE Belediye Başkanı Kadir Kara, 15 Temmuz Şehitlerini Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Kara mesajında, "15 Temmuz hain kalkışmada Asil Türk Milleti’nin tek vücut olarak düşmanlara karşı dik ve tavizsiz duruşu Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne düşmanlık besleyenlere çok net bir mesajıdır. Geçmişte türlü hainliklerle bizleri bozguna uğratmak isteyenler o zaman gördükleri gibi 15 Temmuz’da da Türk’ün asla teslim olmayacağını görmüşlerdir." dedi.
Türk Milletinin, her türlü ihanete karşı birlik içinde tek yürek olarak canı pahasına vatanı için mücadele ettiğini ve kutlu zaferlerle tarihe geçtiğini vurgulayan Başkan Kara,  tarihi şan ve şerefle dolu Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin, hep var olduğunu ve var olmaya da devam edeceğini ifade etti.
Kadir Kara açıklamasına şöyle devam etti: "Kutsal vatanımızın bir parçası olan Osmaniye’den Tüm Dünya’ya diyorum ki! Bu yüce millet, devletiyle birdir ve beraberdir. Şanlı bayrağımızı göklerden indirtmeyecek, ezanımızı dindirtmeyecek, vatanımızı böldürtmeyeceğiz. Çünkü biz bir avuç toprağımız için canımızı vermekten asla tereddüt etmeyen Necip Türk Milletiyiz. Dün olduğu gibi bugün de, yarın da vatan haini terör örgütlerine ve Türk düşmanlarına karşı yürütülen tavizsiz mücadelede devletimizin yanında dik durduk ve canımız pahasına durmaya devam edeceğiz. Mensubu olmaktan onur duyduğum Yüce Türk Milletinin ve ülkemizin bekası için şahadet şerbetini içmiş ve 15 Temmuz gecesi canlarını feda eden kahraman şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. İlelebet ve daima Ne Mutlu Türküm Diyene"

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder