Başkan Karalar Kızıldağ Futbol Turnuvası’nın açılışını yaptı

Başkan Karalar Kızıldağ Futbol Turnuvası’nın açılışını yaptı

Başkan Karalar Kızıldağ Futbol Turnuvası’nın açılışını yaptı  

12 Temmuz 2021, Pazartesi 15:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ADANA,(DHA)- ADANA Büyükşehir Belediyesi’nin ana sponsoru olduğu ve Karaisalı ilçesinin Kızıldağ yaylasında gerçekleştirilen 9. Geleneksel Kızıldağ Yaylası Köyler Arası Futbol Turnuvası’nın başlama vuruşunu Başkan Zeydan Karalar yaptı.
Kızıldağ girişinde vatandaşlarca karşılanan Başkan Zeydan Karalar esnaf ve halkla da bir araya gelerek, talep ve istekleri dinledi. Turnuvanın, Adana Büyükşehir Belediyesi, Karaisalı Belediyesi ve Karaisalılar Derneği’nin birlikte yaptığı bir organizasyon olduğunu belirten Başkan Zeydan Karalar, “Biz de bunu istiyoruz. Birlikten kuvvet doğar. Birlikte ne kadar çok iş yaparsak, vatandaş için o kadar iyi olur. Bu organizasyon için emek sarf eden her kardeşimi yürekten kutluyorum” dedi.

Turnuvaya katılan takımlara başarı dileyen Karalar, vatandaşlarla birlikte maç izledi. Adana Büyükşehir Belediyesi’nce turnuvaya katılan takımlara ulaşım, forma, antrenman topu desteği sağlanıyor. Antrenman sahası, hakem ücretleri ve saha bakımı desteğini de üstlenen Adana Büyükşehir Belediyesi, dereceye giren takımlara çeşitli ödüller de veriyor.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kurbanda kaçak kıyma çeken ve kesim yapanlara polis ve zabıta müdahale edecek