Başkan Özkan, Hal esnafını ziyaret etti

Başkan Özkan, Hal esnafını ziyaret etti

Başkan Özkan, Hal esnafını ziyaret etti

27 Şubat 2019, Çarşamba 13:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Tahsin AYDIN/KARACABEY (Bursa),(DHA)- KARACABEY Belediye Başkanı Ali Özkan, vatandaş buluşmalarını sürdürüyor. Ziyaret kapsamında Başkan Özkan Fuat Mert Yaş Sebze ve Meyve Hali’ne giderek, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği ziyarette Özkan’a, AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, meclis üyesi adayları ve ilçe yöneticileri de eşlik etti. Hal ziyaretinde vatandaşların ve esnafın talep ve önerilerini dinleyen Ali Özkan, Karacabey’i hep birlikte yönetmeye devam edeceklerini belirtti. Ziyarette esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Ali Özkan, Karacabey’in geleceğini inşa etmek için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürdüklerine değindi. Hal ziyaretinin ardından, Yaş Sebze ve Meyve Hali Komisyoncular Derneği Başkanı Hakan Ayşavkı’yla da bir araya gelen Özkan, derneğin taleplerini dinledi. Ali Özkan daha sonrasında, Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Hüseyin Süzen’i de ziyaret etti.

 Son derece verimli geçen görüşmelerde, dernek ve kooperatiflerin taleplerini titizlikle dinleyen Ali Özkan, sorunların yerinde tespit edilmesi ve çözüm yollarının hızlıca geliştirilmesi için bu ziyaretlerin önemine dikkat çekti.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Karacabey Belediyesi sokak hayvanlarını unutmuyor