Başkan Seçer ilk nikâhını kıydı

Başkan Seçer ilk nikâhını kıydı

Başkan Seçer ilk nikâhını kıydı

21 Nisan 2019, Pazar 11:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

MERSİN, (DHA) - Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer göreve başlamasının ardından nikâh memuru cübbesini ilk kez giyerek, CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’un yeğeni Dilara Poyraz’ın nikâhını kıydı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun’un yeğeni Dilara Poyraz’ın bir oteldeki düğün törenine katıldı. Yeşeren ve Emin Poyraz çiftinin kızları Dilara ile Selma ve Mehtap Demir çiftinin oğulları Ozan’ın nikâhını kıyan Başkan Seçer, genç çifte uzun süreli evliliğin tüyolarını da verdi.
İlk kez nikâh kıymanın kendisine heyecan ve mutluluk verdiğini belirten Başkanı Seçer, "O kadar topluluğun karşısına çıktım hiç bu kadar heyecanlanmadım. Bugün ilk kez nikâh kıymak beni biraz heyecanlandırdı. Birbirinden güzel iki evladımız hayatlarını birleştirmeye karar vermişler. Bizlere de gençlerimizin bu güzel gününde yanlarında olmak düşüyor. Ben inanıyorum ki tertemiz, pırıl pırıl bu iki gencimiz çok mutlu olacaklar. Atatürkçü, çağdaş, memlekete faydası olan çocuklar yetiştirecekler. Hayırlı uğurlu olsun. Bir ömür boyu mutluluklar diliyorum" dedi.
Seyit Torun’la birlikte evlilik cüzdanını gelin Dilara hanıma teslim eden Başkan Seçer her iki aileye de hayırlı olsun temennisinde bulunduktan sonra nikâh törenine katılan vatandaşlarla sohbet etti.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mezitli’de yaşayan Rus konuklar, belediyeyi ziyaret etti