Başkan Topaloğlu, futbol turnuvası ödül törenine katıldı

Başkan Topaloğlu, futbol turnuvası ödül törenine katıldı

Başkan Topaloğlu, futbol turnuvası ödül törenine katıldı

09 Haziran 2021, Çarşamba 11:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

KEMER, (DHA)- KEMER Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer'de devam eden Daima Kemer Cup Futbol Turnuvası'nın 2012 yaş grubunda düzenlenen ödül törenine katıldı.

Kiriş Mahallesi'ndeki bir otele ait halı sahalarda düzenlenen Daima Kemer Cup Futbol Turnuvası'nda, 2006-2012 arası yaş gruplarında takımlar, şampiyon olabilmek için kıyasıya mücadele ediyor. Turnuvada, 2012 yaş grubunda dereceye giren takımlar için ödül töreni düzenlendi. Törene, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz, Oflaz Kemer Kartalları Gençlik ve Spor Kulüp Yöneticisi Ozan Güven, organizasyonun ana sorumlusu Mert Paflak, sporcular ve aileleri katıldı.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, çocukların geleceğin anahtarı olduğunu söyledi. Çocukları spora alıştırmanın önemini bildiklerine dikkati çeken Başkan Topaloğlu, "Çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan korumanın en etkili yolu spordur. Burada düzenlenen futbol turnuvası gayet başarılı bir organizasyon. Çocukların gözlerinden ateş fışkırıyor. Bu çocuklarımız geleceğimizin milli takımını oluşturacak ve genç sporcular olacak. Belediye olarak üzerimize düşen ne varsa her zaman yapmaya devam edeceğiz" dedi.

Turnuva 18 Haziran'da sona erecek.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Başkan Topaloğlu, LGS'ye giren öğrencilere başarılar diledi