Başkan Tütüncü, üniversite öğrencilerine menemen pişirdi

Başkan Tütüncü, üniversite öğrencilerine menemen pişirdi

Başkan Tütüncü, üniversite öğrencilerine menemen pişirdi

13 Ocak 2022, Perşembe 13:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA,(DHA) - ÜNİVERSİTE öğrencilerini final haftasında evlerinde ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, tıp fakültesi öğrencilerine Samsun'un meşhur Çakallı menemenini pişirdi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, final sınavlarına hazırlanan üniversite öğrencilerine moral ziyaretinde bulundu. Kültür ve Gülveren mahallelerinde oturan öğrencileri akşam saatlerinde evlerinde ziyaret eden Başkan Tütüncü, bir günde 6 öğrenci evine konuk oldu. Başkan Tütüncü, öğrencilerle sohbet etti, istek ve dileklerini dinledi. Tütüncü, Kültür Mahallesi'ndeki ziyaretinde final sınavlarına hazırlanan tıp fakültesi öğrencilerine gece yemeği hazırlamak için mutfağa geçti. Mavi renkteki mutfak önlüğünü giyen Başkan Tütüncü, öğrencilere Samsun'un meşhur Çakallı menemenini pişirdi.
ÖĞRENCİLERLE GÜZEL ANLAR PAYLAŞILDI
Tütüncü, üniversite öğrencileriyle birlikte yemek yedi, sohbet etti. Öğrencileriyle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Toplumun her kesimiyle bir araya gelmeye önem veriyorum. Öğrenciye ve eğitime değer veren bir belediye başkanı olarak, final sınavları öncesi öğrencilere moral ziyaretinde bulunmak istedim" dedi.

FOTOĞRAFLI

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Demre'de dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi