Başkan Tütüncü'nün seçim çalışmaları

Başkan Tütüncü'nün seçim çalışmaları

Başkan Tütüncü'nün seçim çalışmaları

19 Mart 2019, Salı 12:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA, (DHA) - KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 'Kadın Buluşması'nda, projelerini anlatarak, yarısının kadınlara yönelik olduğunu söyledi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, eşi Dr. Ayşe Tütüncü ile 'Kadınlar Buluşması'na katıldı. Yüzüncü Yıl Park Düğün Salonu'nda düzenlenen etkinlikte konuşan Başkan Tütüncü, kadınlara çok önem verdiklerini ve bunu da yeni dönemde Kepez Belediyesi meclisine 5 kadın aday belirleyerek ortaya koyduklarını söyledi. Yeni dönem için açıkladıkları 123 projenin yarısının kadınlar ve aileler için olduğunu belirten Tütüncü, projelerin yüzde 25'inin çocuklar, gençler, spor ve eğitim için, kalan yüzde 25'lik yatırımların da doğa dostu belediyecilik projeleri olduğunu belirtti.

Çocuk ve gençlere yönelik yeni hizmetlerin de direkt anneleri ilgilendirmesiyle projelerin dörtte üçünün kadınlara yönelik olduğunu söyleyebileceklerini belirten Hakan Tütüncü, “Projelerimizin tamamı mutlu bir gelecek için yapıldı" dedi.

DAHA ÇOK SOSYAL AKTİVİTE

Kadınlara daha çok aile ekonomilerine katkı koydukları yepyeni bir dönem vaat ettiklerini belirten Tütüncü, "Sizlerle gönül gönüle, yürek birliğiyle geçekleştireceğiz. Yeni dönemde kadınlara yönelik daha çok sosyal aktivite, eğlence ve gezilerimiz olacak. Sizleri ülkemizin dört bir yanındaki güzelliklerle buluşturacağız. Toplumsal projeler yapacağız. Yeni yuvaların kurulmasına vesile olacağız, engellilerin engellerini birlikte aşacağız, çocuklarımıza daha iyi gelecek imkanını gönül birliği içinde vereceğiz. Artık kadınlar hem mutlu olacaklar, hem de sosyal yaşantının önemli bir parçası haline gelecekler. Şimdi gayret etme, yeni dönemin aydınlık günlerine kilometre taşlarını döşeme vaktidir" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2300 yıl önceki Antalya gün yüzüne çıkacak