Başkan Tütüncü'nün yeni yıl mesajı

Başkan Tütüncü'nün yeni yıl mesajı

Başkan Tütüncü'nün yeni yıl mesajı

30 Aralık 2019, Pazartesi 13:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA, (DHA) - KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, her yeni yılın yeni umutlar, yeni fikirler ve yeni başlangıçlar anlamına geldiğini söyledi. Yeni yılın; coşkunun, mutluluğun daha bir anlamlandığı, hayata dair umutların daha çoğaldığı, yepyeni beklentilerin doğduğu günler olduğunu vurgulayan Başkan Tütüncü, "Geride bıraktığımız 2019 yılının bizim için en önemli tarafı hemşehrilerimizin Belediye Başkanlığı görevini bir kez daha bize tevdi etmeleridir. 2009 yılından beri Kepez için yaptıklarımızın halkımız tarafından bir kez daha onaylanması ve bize olan güvenlerinin ortaya konmasının verdiği şevk ve çalışma azmi ile 2019 yılında da Kepez'e ve Antalya'ya değer katan birçok önemli hizmet ve projelere imza attık. Kepez'i şehre ve ülkemize değer katan hizmet ve etkinliklerin yapıldığı bir merkez haline dönüştürdük" dedi.

2020 yılında da bundan önceki yıllarda da olduğu gibi, yılmadan, yorulmadan ve ilk günkü heyecanla, doğru bildikleri yoldan yürümeye devam edeceklerini belirten Başkan Tütüncü, "Yeni yılla birlikte Kepez için yeni hizmet dönemimizde planladığımız 140 projemizi yeni umutlarla yeni hedeflere doğru kararlılıkla uygulamaya ve hayata geçirmeye başlayacağız. Kepezlilerle birlikte 2009'da çıktığımız bu yolda birlik ve beraberlik duyguları içerisinde, çok daha güzel işlere imza atacağız. Halkımızın bize verdiği emaneti, her şeyden üstün bilerek, yeni yılda da büyük titizlikle çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

2020 yılının da daha önceki yıllarda olduğu gibi Kepez ve Kepezlilerin kazanacağı, ülkece birlik ve beraberliğimizin daha da güçleneceği bir yıl olmasını temenni ediyor, sağlık, mutluluk ve başarı dolu güzel bir yıl diliyorum" dedi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder