Belediye hizmetleri hız kesmeden devam ediyor

Belediye hizmetleri hız kesmeden devam ediyor

Belediye hizmetleri hız kesmeden devam ediyor

09 Haziran 2021, Çarşamba 15:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ALAŞEHİR Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipleri alt ve üst yapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ekipler, aynı anda 10 mahallede birden çalışmalarını sürdürebiliyor. Fen işleri ekipleri asfalt, kaldırım taşları boyama, yol açma, yol iyileştirme, büz döşeme, parklarda bulunan oyun grupları bakımları ve dere temizleme çalışmalarını aynı anda yürütüyor.

Gümüşçay Mahallesi asfalt yama; şehir merkezinde kaldırım taşları boyama; Kurudere Mahallesinde yağışlar sebebiyle kapanan yolların açma; Evrenli ve  Erenköy mahallerinde yol iyileştirme, Horzumkeserler Mahallesinde; 60'lık büz döşeme, Kurtuluş ve İstasyon mahallelerinde oyun grubu tamirat; Çeşneli Mahallesinde yol düzenleme ve iyileştirme,  Delemenler ve Girelli mahalleleri arasındaki bağlantı yolunda malzemeli bakım  ve  Narlıdere Mahallesinde dere temizliği çalışmaları yapılıyor.

Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, "Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz, mahallelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda asfalt, kaldırım taşları boyama ve bakımı, yol açma, yol iyileştirme, büz döşeme, park ve bahçelerde bulunan oyun gruplarının bakımının yapılması ve dere temizliği gibi bir çok alanda aralıksız olarak çalışmalarını sürdürüyorlar. İlk işi olarak mahallelerimizin ihtiyaçlarını tesbit ediyoruz. Aciliyet durumuna göre öncelik sıralaması yapıyoruz ve çalışmalara hemen başlıyoruz. Olağan üstü durumlarda 24 saat aralıksız olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Çalışmalarımız şimdi olduğu gibi ara vermeden hızla sürdürülecek" dedi.

Nurettin DOĞAN / ALAŞEHİR (Manisa), DHA)

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Otomobil zeytinliğe yuvarlandı: 3 yaralı