Biga Belediye Başkanı Erdoğan ve muhtarlar, Antalya’ya teknik gezi gerçekleştirdi

Biga Belediye Başkanı Erdoğan ve muhtarlar, Antalya’ya teknik gezi gerçekleştirdi

Biga Belediye Başkanı Erdoğan ve muhtarlar, Antalya’ya teknik gezi gerçekleştirdi

04 Nisan 2021, Pazar 18:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ÇANAKKALE’nin Biga ilçe Belediyesi, tarım ve seracılık faaliyetlerinin yerinde incelemesi için köy muhtarlarıyla birlikte Antalya’nın Finike ilçesine teknik gezi düzenledi.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan öncülüğünde düzenlenen programa, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Saim Yılmaz, Biga Belediye Başkan Yardımcısı Nazım Hikmet Keskiner, Biga İlçe Tarım ve Orman Müdürü Fevzi Atmaca, Biga Muhtarlar Derneği Başkanı Ayhan Ferah ve köy muhtarları katıldı. Program kapsamında ilk olarak Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi’yi ziyaret eden Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, teknik gezi üzerine bir toplantı gerçekleştirerek, Finike’deki çalışmaları dinledi.

Teknik gezi hakkında değerlendirmelerde bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, “İçinde birçok güzelliği barındıran, turunçgil diyarı Finike’deyiz. Finike Belediye Başkanımız Mustafa Geyikçi’yi ve Finike İlçe Tarım Müdürlüğünü ziyaret ettik. Kendilerine misafirperverlikleri ve hoş sohbetleri için teşekkür ediyorum. Bigalı muhtarlarımız ile Finike’de Tarım ve Seracılık üzerine düzenlediğimiz teknik gezimizi gerçekleştirdik. Seralarda özenle yetiştirilen ürünlerin özellikleri, paketlenmesi, pazarlanması ve fide üretimi hakkında yetkililerden bilgi aldık. Güney Marmara'nın parlayan yıldızı, tarım ve hayvancılıkta marka şehir Biga'mızın gelişmesi ve kalkınması için canla başla çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

ÇANAKKALE, (DHA)

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Biga Belediyesi'nin 2021 yılı ilk Meclis Toplantısı yapıldı