Buca'da muhtarlık binaları yenileniyor

Buca'da muhtarlık binaları yenileniyor

Buca'da muhtarlık binaları yenileniyor

18 Nisan 2021, Pazar 15:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İZMİR'in Buca ilçesinde, Belediye, vatandaşların daha iyi hizmet alabilmesi için kent genelindeki muhtarlık hizmet binalarında yenileme çalışması başlattı. Dört mahallede tamamlanan muhtarlık binaları, mahalle sakinlerine ferah ve bakımlı bir mekanda hizmet alma olanağı sağlarken, estetik yapısı ve peyzaj düzenlemeleriyle de mahallelere güzel bir görünüm kattı.

Buca Belediyesi, ilçe genelindeki muhtarlık binalarını yeniliyor. Demokrasinin yapı taşı muhtarların, temiz ve düzenli bir yerde vatandaşlara hizmet verebilmeleri için yürütülen çalışmalar kapsamında, eskiyen muhtarlık binaları ihtiyaç ve öncelik sırasına göre yenileme programına alındı.

Buca Belediyesi Tesisler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen yenileme çalışması kapsamında Gaziler, Efeler, Kozağaç ve Dicle mahallelerindeki muhtarlık hizmet binaları yeni, modern ve çağın gereksinimlerini içinde barındıran bir yapıya kavuştu. Muhtarlıkların mevcut yerlerine inşa edilen binalar, tüm ihtiyaçların karşılanmasına imkan sunan yapısının yanı sıra peyzaj düzenlemeleriyle de mahallere şık bir görüntü kattı. Ekipler, planlama doğrultusunda kentteki diğer mahalle muhtarlıklarını da modern, tam donanımlı, yeni hizmet binalarına dönüştüreceğini belirtti.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Endonezya'dan 4 altın madalya 1 özel ödül