Büyükşehir'den işçisine 3 bin 150 TL banka promosyonu

Büyükşehir'den işçisine 3 bin 150 TL banka promosyonu

Büyükşehir'den işçisine 3 bin 150 TL banka promosyonu

16 Haziran 2021, Çarşamba 16:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

Aslı DURAN/ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Büyükşehir Belediyesi’nde işçi statüsünde çalışan 8 bin 142 personel, 3 bin 150 TL banka promosyonu alacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin, çalışanlarına ekonomik destek sağlamak amacıyla bankalarla gerçekleştirdiği maaş promosyon ihalesini, en yüksek teklifi veren Vakıfbank kazandı. Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Vakıfbank arasında protokol imzalandı. Belediye Hizmet Binası'nda gerçekleşen protokolde Başkan Muhittin Böcek, 8 bin 142 işçiye 3 bin 150 lira promosyon verileceğini açıklarken, memur ve sözleşmeli çalışanların promosyonlarının haftaya görüşüleceğini aktardı.

Başkan Böcek, “Gece gündüz demeden Antalyalılar için çalışan işçi kardeşlerimize hayırlı olmasını diliyorum. 8 bin 142 personele 3 bin 150 lira olarak ihaleyi Vakıfbank kazandı. Bu süreçte promosyonlarla ilgili belediyenin diğer ihtiyaçlarında kullanıldığını duyuyoruz ve üzülüyoruz. Belediyemizde çalışan kıymetli kardeşlerimin teri bile soğumadan maaşını ödeyen bir belediyeyiz. Bundan sonra aynı azim ve kararlılıkla işçi kardeşlerim çalışmalarına devam edecek" dedi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Muratpaşa, seyircisiyle coştu