Çocuklar karne şenliğinde eğlendi

Çocuklar karne şenliğinde eğlendi

Çocuklar karne şenliğinde eğlendi

19 Haziran 2019, Çarşamba 15:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA, (DHA) - KONYAALTI Belediye Başkanı Semih Esen, düzenlenen karne şenliği etkinliğinde çocuklara yönelik düzenlenen etkinliklere katıldı.

Konyaaltı Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen 'Karne Şenliği'yle öğrenciler düzenlenen etkinliklerle eğleniyor. Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Karne Şenliğinde çocuklar, eğlenerek tatilin keyfini çıkarıyor. İllüzyon gösterisi, şişme çocuk oyun parkları, masal kahramanları, palyaçolar, yüz boyama, akrobat çocuk bandosu, bubble show ve çeşitli yarışmaların yer aldığı şenlikte gönüllerince eğlenen çocuklara pamuk şeker de ikram ediliyor. İsteyen öğrenciler ise 10D sinema izleyebiliyor.

Şenliklere katılarak çocukların mutluluğuna ortak olan Belediye Başkanı Semih Esen, “Sevgili çocuklarımıza karne hediyesi olarak şenlik düzenliyoruz. Burada yer alan etkinliklerimizin tamamı ücretsizdir. Gözbebeğimiz olan sevgili çocuklarımızın mutluluğuna mutluluk katmak ve onların yaz tatilini keyifli bir şekilde geçirmelerini sağlamak için bu gibi etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz" dedi.

FOTOĞĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder