Demre'de dostluk kazandı

Demre'de dostluk kazandı

Demre'de dostluk kazandı

18 Eylül 2019, Çarşamba 11:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

Ahmet ACAR/DEMRE, (DHA)- ANTALYA'nın Demre ilçesinde birçok siyasi ve yöneticinin forma giydiği dostluk maçı 4-4 sona erdi.

Demre Kaymakamlığı öncülüğünde Ziraat Odası Başkanı ve Demre Beymelekspor Kaptanı İbrahim Oğuz tarafından dostluk maçı organize edildi. 30'ar dakikalık iki devre olarak oynanan maçta ilçedeki siyasiler, kamu kurumlarının yöneticileri ve temsilcileriyle sivil toplum kuruluşu temsilcileri forma giydi. Sarı takımda Cumhuriyet Başsavcısı Güray Yıldız, Jandarma Komutanı Teğmen Emre Tırpancı, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Gümrükçü, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Işık, CHP İlçe Başkanı Mustafa Caner, MHP İlçe Başkanı Mustafa Demirel, Ziraat Odası Başkanı İbrahim Oğuz yer aldı. Mavi takımda ise Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclisi Üyesi Recep Karatop, meclis üyeleri Halil İbrahim Kayak, Fatih Keskin ve Beymelekspor Başkanı Ömer Karakehya yer aldı. Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya da bu takımda ikinci yarıda forma giydi.

Maçı Demre Kaymakamı Onur Şatıroğlu, eski Demre Belediye Başkanı Süleyman Topcu, Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclisi Üyesi Orhan Avcı, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Koparıcı'nın da aralarında bulunduğu bir grup seyirci takip etti. Maçın orta hakemliğini ilk yarıda Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya, ikinci ayrıda da Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Recep Karatop yaptı. 4-4 berabere sonuçlanan karşılaşma sonrası iki takım oyuncularına ve taraftarlara baklava ve karpuz ikram edildi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tarihi ve kültürü canlandırdılar