Dış mahallelerde hummalı çalışma

Dış mahallelerde hummalı çalışma

Dış mahallelerde hummalı çalışma

27 Ağustos 2019, Salı 16:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hasan BOZBEY/ORHANGAZİ(BURSA),(DHA)- BURSA Büyükşehir Belediyesi, Orhangazi Belediyesi ile birlikte ilçenin dış mahallelerinde yol genişletme ve "V Kanal" yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Orhangazi Belediyesi Muhtarlık işleri Müdürlüğü’nün ortaklaşa yürüttüğü çalışmalar kapsamında ekipler Narlıca Mahallesi’nde yol genişletme çalışması başlattı. Orhangazi Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ekipleri Narlıca Mahallesi'nde arazi yollarında Bursa Büyükşehir Belediyesi ekipleri ile birlikte yürütülen çalışmalar kapsamında yaz boyunca bir çok dış mahallede arazi yollarında düzenleme ve genişletme çalışması yapıldı.

YOL KENARLARINA SU KANALI

Orhangazi Belediyesi ekipleri, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile birlikte daha önce sıcak asfalt kaplamaları tamamlanan Yeni Gürle, Gürle ve Gemiç mahallelerinde ana yol ile mahalle içinde kalan bölümlerde yol kenarlarında “V Kanal” olarak bilinen su kanallarının yapımına da başlandı. Orhangazi Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü yetkilileri, dış mahallelerde özellikle tarım yapan çiftçilerin talepleri doğrultusunda arazi yollarında düzenleme çalışmalarının da devam ettiğini belirtti.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Osmangazi Belediyesi'nden Orhangazi’ye çocuk parkı