Elmalı Belediyesi'nden 'Bir yastıkta bir ömür' projesi

Elmalı Belediyesi'nden 'Bir yastıkta bir ömür' projesi

Elmalı Belediyesi'nden 'Bir yastıkta bir ömür' projesi

30 Mart 2021, Salı 13:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ELMALI, (DHA)- ELMALI Belediyesi tarafından uygulanmaya başlanan 'Bir yastıkta bir ömür' projesi kapsamında, Belediye Başkanı Halil Öztürk ve eşi Meltem Öztürk yeni evlenen çiftleri ziyaret ederek, hediyeler verdi.

Elmalı Belediyesi tarafından hayata geçirilen 'Bir yastıkta bir ömür' projesi kapsamında aile ziyaretleri devam etti. Proje kapsamında yeni bebeği olan aileler için sürdürülen 'Bir yastıkta bir ömür' projesi ile de hayatlarını birleştiren yeni evli çiftler ziyaret ediliyor. Yeni evlenen çiftleri evlerinde ziyaret eden Belediye Başkanı Halil Öztürk ve eşi Meltem Öztürk, yeni kurdukları yuvada genç çiftlerin mutluluklarının sonsuz olmasını temenni ederek, mutluluğun sembolü olan yastık ile 40 yıl hatırı olması duasıyla fincan takımı ve kahve hediye etti.

'MUTLULUKLARA ORTAK OLUYORUZ'

Proje hakkında açıklamada bulunan Belediye Başkanı Halil Öztürk, "Birçok sosyal projeyi hayata geçirerek vatandaşlarımızın mutlu ve hüzünlü anlarında her zaman yanlarında olduk. Belediyecilik hizmetlerimizin yanı sıra sosyal belediyecilik faaliyetlerimizi de yerine getirme gayreti içerisindeyiz. Bu anlayışla 2 yıllık görev sürecimizde birçok projeyi hayata geçirdik. Onlardan birisi de yeni evlenen çiftlerimize yönelik oldu. İnşallah görev süremiz boyunca bu güzel projeyi devam ettireceğiz. Çiftlerimize mutluluklar diliyoruz" dedi.

FOTOĞRAFLI

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Elmalı Belediyesi'nden 'Hoş Geldin Bebek' uygulaması