Erdemli Belediyesi’nden sıcak asfalt atağı

Erdemli Belediyesi’nden sıcak asfalt atağı

Erdemli Belediyesi’nden sıcak asfalt atağı

30 Mayıs 2021, Pazar 15:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mehmet DOĞANER/ERDEMLİ(Mersin), (DHA)-MERSİN'in Erdemli ilçesinde belediye ilçenin dört bir yanında sıcak asfalt atağı başlattı.
Erdemli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, limon kokulu sokaklarda, çevreye zarar vermeden çalışmalarını sürdürüyor. Kargıcak Mahallesi’nin yollarını işleyen ekipler, asfaltlama çalışmasını bitirdikten sonra yol çizgi çalışmalarına geçecek.
Yürütülen çalışmalar kapsamında, kentin dört bir tarafını ilmek ilmek işlediklerini ifade eden Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, "Belediye olarak kentimizin dört bir tarafında hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Ekiplerimiz, aynı anda beş farklı noktada çalışma yapabilme kapasitesine sahip. Ekiplerimiz, sıcak asfalt atağını Kargıcak Mahallemiz'de başlattı. Kentimizin dört bir tarafını ilmek ilmek işlemeye devam edeceğiz" dedi.
Ekiplerin yoğun çalışmaları ise vatandaşların yüzünü güldürüyor. Yapılan hizmetlerden, çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ifade eden Kargıcak Mahalle Muhtarı Durmuş Kara "Mahallemizde 1.5 yıldır kanalizasyon çalışması vardı, yollarımız bozulmuştu. Yazın gelmesi ile birlikte sağ olsun Mükerrem başkanım önceliği Kargıcak’a verdi. Şu an bütün yollarımız Allah’ın izni ile sıcak asfalt olacak. Erdemli Belediyesi’ne ait mahallemizdeki bütün ara sokaklar şu an itibariyle yapılmaya başlamıştır. Sıcak asfaltsız ara sokağımız kalmayacaktır" diye konuştu.
Kargıcak Mahalle sakinlerinden Hasan Öncü "Yol çalışması kanalizasyon çalışması nedeniyle yolumuz bozuktu, toz toprak içinde kalmıştık. Mükerrem başkanımız ve Abdülkadir başkanımızdan Allah razı olsun. Bunların devamını bekliyoruz, hepsine teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.
FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Erdemli yamaç paraşütü merkezi olacak