Ermenek'e yeni yollar

Ermenek'e yeni yollar

Ermenek'e yeni yollar

12 Eylül 2019, Perşembe 12:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA, (DHA) - ANTALYA'nın dünyaca ünlü Lara sahilini bir uçurumun üzerinden seyreden Ermenek Mahallesi'nde tapu ve mülkiyet sorununu çözen Muratpaşa Belediyesi, mahallede yeni yolların açılması için çalışmalara başladı.
Muratpaşa'nın Aksu ilçesiyle sınırında yer alan ve 7 bine yaklaşan nüfusuyla Ermenek Mahallesi'nde uzun yıllardır devam eden tapu ve mülkiyet sorunlarının büyük oranda çözümünün ardından alt yapı yatırımları da başladı. Dünyaca ünlü Lara sahiline hakim bir konumda bulunan mahallede Muratpaşa Belediyesi, yeni yollar açılması için çalışmalara başladı.
Ermenek Mahallesi'ndeki bu çalışmanın en kısa sürede tamamlanacağına işaret eden Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, mahallenin ana ulaşım aksı 10'uncu Sokak'a bağlantı yollarının açılması kapsamında ilk etapta 250 metre uzunluğunda yeni bir sokak için kolları sıvadı. Ekiplerimiz, yeni bağlantı yolunu açmaya başladı. Mahallemizdeki yol açma çalışmalarını gelecek hafta sonuna kadar tamamlamayı hedefliyoruz. Yaklaşık 1300 ton dolgu malzemesi kullanılacak" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder