Esenköy’de sünnet şöleni

Esenköy’de sünnet şöleni

Esenköy’de sünnet şöleni

06 Ağustos 2019, Salı 14:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Süheyla GÖZDERELİLER/YALOVA, (DHA)- YALOVA’nın Çınarcık ilçesine bağlı Esenköy beldesinde Belediye tarafından düzenlenen toplu sünnet şöleni ile 19 minik, erkekliğe ilk adımı attı. Miniklere ilk hediyelerini ise Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel verdi.

Esenköy Belediyesi tarafından düzenlenen sünnet şöleni Esenköy Düğün Salonu’nda yapıldı. Daha çok dar gelirli ailelerin çocuklarının seçildiği toplu sünnette 19 minik erkekliğe ilk adımı attı. Kuran-ı Kerim ve ilahilerin okunduğu sünnet şöleninde konuşan Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel, “İlçeye hizmet sadece yol, su, kanalizasyon yaparak olmaz. Bu da bir hizmettir ve en az diğerleri kadar önemlidir. Biz her alanda ilçemize faydalı olacak işler yapmak için çabalıyoruz” dedi.

Minikler ise Belediye Başkanı Mehmet Temel’in elini öperek teşekkürlerini ettiler. Sünnet olarak erkekliğe ilk adıma atan miniklere hediyeler veren Başkan Temel, aileleri de kutladı.

Soyer, Esenköy’de sünnet şölenine katıldı

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer de sünnet şölenine katıldı. Soyer, sünnet çocuklarının delikanlılığa ilk adımı attıkları bu unutulmaz günlerinde yanlarında olmaktan mutlu olduğunu dile getirerek hepsini tek tek tebrik etti.
 

FOTOĞRAFLI

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yalova Üniversitesi bünyesinde yapılacak Yalova Teknopark A.Ş.'nin imza töreni gerçekleşti