Esnaf odalarından Başkan Özdağan'a ziyaret

Esnaf odalarından Başkan Özdağan'a ziyaret

Esnaf odalarından Başkan Özdağan'a ziyaret 

08 Nisan 2019, Pazartesi 14:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KAYSERİ, (DHA) - KAYSERİ Esnaf Odaları Başkanları, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’ı ziyaret ederek 'hayırlı olsun' temennisinde bulundu.
Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Alan, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Rıfat Alparslan, Halıcılar Odası Başkanı Ercan Efilti, Bisiklet ve Motosiklet Tamircileri Odası Başkanı Mehmet Doğan, Mobilyacılar Odası 2’inci Başkanı Mustafa Fındık, 31 Mart’ta yapılan seçimin ardından Belediye Başkanlığına seçilen Başkan Özdoğan’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ziyarette bulunan oda başkanları adına bir konuşma yapan Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Alan, "Hacılarlı olarak insan doğduğu evi sever hangi evde doğduysa, doğduğu mahalleyi sever, doğduğu ili, ülkesini sever biz bundan dolayı özellikle biz Kayseri’ye entegreyiz. Evlerimiz bizim şehirde bağlarımız burada ama buralarda doğduğumuz yer ve buraya entegreyiz. Sizlerin başarısı bizim başarımız. Hacılar’da her gelen Belediye Başkanı bir şeyler yaptı. Allah hepsinden razı olsun. Ölenlere Allah rahmet eylesin. Gittikçe çok güzel şeyler yapılıyor. Ben inanıyor ve güveniyorum ki hakikaten başarılı ekibinizle birlikte başarılı olacaksınız. Biz arkadaşlar olarak hem hayırlı olsuna hem de sevgiyi paylaşmaya geldik" dedi.
Seçim sürecinde oda başkanlarının yürekten destek verdiklerine vurgu yapan Başkan Özdoğan ise, "Bugün rabbim nasip etti, seçimden galibiyetle ayrıldık. Biz esnafımızla, sanayicimizle, işçimizle, memurumuzla toplumumuza değer katan bütün herkesle birlikte ilçemize ve ilimize güzellikler katmak için yola çıktık. Rabbim inşallah bu yolda bizleri başarılı kılar. Allah herkesin işini, gücünü rast getirsin. Esnaf deyimi ile Allah kolaylıklar versin" ifadelerini kullandı.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 77 yıllık sahra topu müzede yerini aldı