Gazipaşa Kültür Merkezi gün sayıyor

Gazipaşa Kültür Merkezi gün sayıyor

Gazipaşa Kültür Merkezi gün sayıyor

28 Mart 2021, Pazar 12:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa Kültür Merkezi inşaatında sona gelindi. 5 bloktan oluşan binanın inşaatı biterken, ışıklandırma, elektrik tesisatı gibi detaylar tamamlanıyor.

Gazipaşa halkının dört gözle beklediği, tamamlandığında ilçenin yeni cazibe merkezi haline gelecek olan çok amaçlı kültür merkezi inşaatında çalışmalar büyük oranda tamamlandı. Başkan Muhittin Böcek göreve geldiğinde yalnızca yüzde 17'si tamamlanmış olan kültür merkezinde çalışmalara hızla devam edildi. Kültür Merkezi'nin B, C, D ve E bloklarında ışıklandırma, elektrik, asansör gibi detaylar dahil çalışmalar yüzde 95 oranında tamamlandı.

A BLOK'TA YOĞUN ÇALIŞMA

İlçenin sosyal ve kültürel hayatına önemli katkı sunacak olan Antalya Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa Kültür Merkezi'nin en önemli parçasını oluşturan A Blok'ta ise yoğun çalışma var. Sinema salonu, ATASEM, çok amaçlı salon gibi ünitelerin yer alacağı A Blok'ta sıva, çatı, dış cephe kaplama ve kompozit mantolama gibi işlemler tamamlandı.

A blokta boya aşamasına geçildi. Yapılan planlama dahilinde çalışmaların konferans salonu yapımıyla devam ettiği öğrenildi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Vali Yazıcı, esnaf odaları başkanlarıyla bir araya geldi