Gençlik kampı personeline takım çalışması ve inovasyon eğitimi

Gençlik kampı personeline takım çalışması ve inovasyon eğitimi

Gençlik kampı personeline takım çalışması ve inovasyon eğitimi

19 Aralık 2019, Perşembe 10:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

MERSİN, (DHA)- MERSİN'de Büyükşehir Belediyesi, 2019 yılı hizmet içi eğitimleri kapsamında Tarsus Gençlik Kampı personeline takım çalışması ve inovasyon eğitimi verildi.
Hizmete açıldığı günden bu yana özellikle çocukların ve gençlerin uğrak noktası olan Gençlik Kampı düzenlediği etkinliklerle katılımcıları sosyalleştirerek, güzel vakit geçirmelerini sağlamanın yanı sıra birlik ruhu ve takım çalışmasını öğretiyor. Her hafta sonu yüzlerce genci, çocuğu ve aileyi ağırlayan Tarsus Gençlik Kampı’nda görevli personelin katılımcılara daha verimli ve yüksek performanslı hizmet sunabilmeleri amacıyla Takım Ruhu ve İnovasyon eğitimi verildi. Büyükşehir Belediyesi İç Eğitmeni Erhan Can tarafından Tarsus Gençlik Kampı’nda verilen eğitimlerde, personelin yenilikçi, takım ruhunu geliştirici, yüksek performans ve motivasyonla üretken yönde etkin hizmet verebilmesi açısından motivasyon-sinerji-performans ilişkisi, yeni fikirlere odaklanma ve yenilik konuları anlatıldı. Eğitimde, takım ruhu, takım motivasyonu, bireysel motivasyon yöntemleri, takım motivasyonuna katkı, takım performansı ve iş bölümü, grup dinamiğini artırmak için gerekli davranış biçimleri gibi konularda bilgiler de verilirken,yeni fikirlere açıklık, yeni fikirler üretme ve işbirliğinin hizmet verme noktasında önemine değinildi.
Planlanan hizmet içi eğitimler kapsamında yeni başlayan ve mevcut personelin ihtiyacına yönelik düzenlenen eğitimler devam edecek.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER En uzun günde güneşe dikkat çekildi