Gripin, sevilen şarkılarını Tuzla’da seslendirecek

Gripin, sevilen şarkılarını Tuzla’da seslendirecek

Gripin, sevilen şarkılarını Tuzla’da seslendirecek

14 Eylül 2021, Salı 16:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İSTANBUL, (DHA) - Ünlü Rock Grubu Gripin, Tuzla Belediyesi, Kültür-Sanat etkinlikleri kapsamında sevilen şarkılarını Tuzla’da seslendirecek.

Tuzla Belediyesi, Kültür-Sanat Etkinliklerine koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirlere uyarak devam ediyor. Bu kapsamda Rock Grubu Gripin, 18 Eylül Cumartesi günü sevilen şarkılarını Tuzla Sahil Alanı’nda seslendirecek. Konser öncesinde görevliler, 18 yaş üstü katılımcıların koronavirüs aşılarının tam olmasını, aşısı olmayanların ise son 48 saatte almış oldukları negatif PCR test sonucunu kontrol edecekler. Tuzla Sahil Alanı’nda 20.30’da başlayacak konsere sanatseverler ücretsiz olarak katılabilecekler.

“KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİMİZ TEDBİRLERE UYULARAK DEVAM EDİYOR”

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, ”Kültür Sanat Etkinliklerimizi, koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirlere uyarak sürdürüyoruz. İstiyoruz ki; Tuzlalı hemşerilerimiz, evlerinde geçirdikleri pandemi dönemi sonrasında keyifli zamanlar yaşasınlar. Tiyatro, konser, çocuk oyunları gibi farklı alanlarda etkinlikler düzenliyoruz. Bu hafta sonu da Rock Müzik deyince akıllara gelen öncü gruplardan olan Gripin’in sevilen şarkıları Tuzla’da yankılanacak” dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tuzla’da okullara ozon yıkama yöntemi ile dezenfekte edildi