Güngören Belediyesi’nden 4 bin öğrenciye 'hoşgeldin' sürprizi

Güngören Belediyesi’nden 4 bin öğrenciye 'hoşgeldin' sürprizi

Güngören Belediyesi’nden 4 bin öğrenciye 'hoşgeldin' sürprizi

01 Ekim 2021, Cuma 15:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İSTANBUL (DHA) -Güngören Belediyesi ekipleri, üniversitelerin açılmasıyla birlikte kayda gelen 4 bin öğrenciye hoşgeldin sürprizi yaptı.

Öğrenciler için modern tasarımlara sahip 2 öğrenci istasyonunu da hizmete açan Güngören Belediyesi, buralarda da tamamen ücretsiz bir şekilde öğrencilere hizmet vermeye devam ediyor. Yeni eğitim öğretim yılı başlangıcı nedeniyle kayıt yaptırmaya gelen yaklaşık 4 bin öğrenciye Güngören Belediyesi ekipleri üniversite girişine kurdukları karavan ile öğrenci ve velilere, sıcak çorba, çay, kahve ile ikramlarda bulundu. Ekiplerin hoş geldin ikramı kayıtların devam edeceği 4 gün boyunda aralıksız sürecek. 

Güngören Belediyesi son 3 ay içinde kurulan iki öğrenci İstasyonu hizmete açarak yeni eğitim öğretim yılında öğrencilerin daha modern ve konforlu bir alanda ders çalışmalarını sağladı. Öğrenciler online randevu alarak diledikleri saatlerde istasyonlardan faydalanabiliyor. Öğrenci İstasyonları sessiz bir çalışma ortamının yanı sıra kütüphane, dinlenme alanları ve ücretsiz ikramlar ile öğrencilere hizmet veriyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bizim Esnaf projesi ile eğitime destek