Menu

Menu Haberleri

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (22 Şubat 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem?" Diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak tarhana çorbası tarifi, pirinçli soğan dolması tarifi, Çerkes tavuğu tarifi, ağlayan kek tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (21 Şubat 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem?" Diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak brokoli çorbası tarifi, fırında tavuk but tarifi, pesto soslu makarna tarifi, un kurabiyesi tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (20 Şubat 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem?" Diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak domates çorbası tarifi, türlü yemeği tarifi, sebzeli bulgur pilavı tarifi ve irmik helvası tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (19 Şubat 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak terbiyeli sebze çorbası tarifi, portakallı pırasa yemeği tarifi, mor lahana salatası tarifi ve sütlaç tarifleri.
Çocuklarda kahvaltı alışkanlığı akademik başarıyı artırıyor

Çocuklarda kahvaltı alışkanlığı akademik başarıyı artırıyor

Kahvaltı, çocukların sağlıklı gelişimlerinin devamı ve okul başarılarına olan etkisi nedeniyle büyük önem taşıyor. Uzmanlar, çocukluk çağında düzenli kahvaltı yapmanın önemine dikkat çekiyor. Peki, Çocukların kahvaltı alışkanlığı kazanması için neler yapılabilir? İdeal bir kahvaltıda neler olmalı? İşte çocuklar için örnek kahvaltı menüsü…

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (16 Şubat 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak soğan çorbası tarifi, alinazik tarifi, buhara pilavı tarifi ve cocostar pastası tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (15 Şubat 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak analı kızlı çorbası tarifi, fesleğen ve sarımsak soslu köfte tarifi, domatesli pilav tarifi ve şerbetli badem tatlısı tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (14 Şubat 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak tarhana çorbası tarifi, bostan kebabı tarifi, pirinç pilavı tarifi ve aşk pastası tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (13 Şubat 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak tutmaç çorbası tarifi, kağıt kebabı tarifi, fıstıklı kuş üzümlü pilav tarifi ve cevizpare tatlısı tarifleri.
Sevgililer Günü'nde sevgilinize en lezzetli sofrayı hediye edin

Sevgililer Günü'nde sevgilinize en lezzetli sofrayı hediye edin

Sevgililer Günü için birbirinden lezzetli yemeklerin olduğu bir sofra hazırlamak istiyorsanız "Sevgililer Günü menüsü" tam size göre. Bu menüde tutmaç çorbası, Kıbrıs köftesi, bademli pilav, şakşuka, kireçte kabak tatlısı ve karamelli patlamış mısır var.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (12 Şubat 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak un çorbası tarifi, imam bayıldı tarifi, sebzeli bulgur pilavı tarifi ve fındıklı kurabiye tarifleri.
Ortopedik hastalıklarda kök hücre tedavisi faydalı mı?

Ortopedik hastalıklarda kök hücre tedavisi faydalı mı?

Kök hücre tedavisinin en yoğun kullanıldığı alanlardan olan ortopedik hastalıklar, bu tedavi yöntemine çok hızlı cevap vermektedir. Opr. Dr. Ahmet Özyazgan özellikle iyileşme sürecinin hızlı olması ve uygulama kolaylığı ile tenisçi dirseği, topuk dikeni, menüsküs, spor yaralanmaları ve donuk omuzda tercih edilebilecek en modern yöntem olarak kök hücre tedavisini işaret etti.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (11 Şubat 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak mercimek çorbası tarifi, tavuk sote tarifi, patlıcan salatası tarifi ve ağlayan kek tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (10 Şubat 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak yoğurt çorbası tarifi, nohut yemeği tarifi, şehriyeli pirinç pilav tarifi ve cevizli kurabiye tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (09 Şubat 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak domates çorbası tarifi, pirzola tarifi, şehriyeli bulgur pilavı tarifi ve kadayıflı muhallebi tatlısı tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (08 Şubat 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak terbiyeli sebze çorbası çorbası tarifi, kirde kebabı tarifi, pirinç pilavı tarifi ve kireçte kabak tatlısı tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (07 Şubat 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak mercimek çorbası tarifi, portakallı pırasa yemeği tarifi, havuç tarator tarifi ve bisküvi pastası tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (06 Şubat 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak ekşili köfte çorbası tarifi, sebze graten tarifi, kepekli makarna tarifi ve kadayıf sarma tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (04 Şubat 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak tarhana çorbası tarifi, nohut yemeği tarifi, şehriyeli bulgur pilavı tarifi ve kakaolu ıslak kurabiye tarifi tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (03 Şubat 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak yayla çorbası tarifi, kuru fasulye yemeği tarifi, pirinç pilavı tarifi ve Hindistan cevizli kurabiye tarifi tarifleri.