Portakal Cicegi Karnavali

Portakal Cicegi Karnavali Haberleri

Evdeki malzemelerle tırnak uzatan iki harika tarif

Evdeki malzemelerle tırnak uzatan iki harika tarif

Karantina nedeniyle güneş ışığı görmemek vüdumuzun neredeyse her parçasını etkiledi. Bunun için hep birlikte hazır bol zamanımız da varken doğal bakım tariflerine sardık. Bu durumdan tırnaklar da nasibini almalı. Güneş ışığı ve temiz hava almayan tırnaklarınız kırılmaya başladıysa, bu nedenle tırnaklarınız sağlıklı bir şekide uzamıyorsa bolca çözümü var. Tırnak bakım serumlarına para dökmeye de gerek yok. Şu an trend evde kolay bakım önerilerini denemek. Doğal tırnak bakımı, evde tırnak uzatma önerileri, tırnaklarınızın sağlıkla uzamasını sağlayacak iki tarif haberimizde.
Adanalılar balkanda karnaval coşkusu yaşadı

Adanalılar balkanda karnaval coşkusu yaşadı

Adanalılar bu yıl Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı’nın coşkusunu “EVDEKArnavaL” sloganıyla balkonlarda yaşadı. Balkonlar süslendi, fenerler asıldı, genci yaşlısı zor günlerde birbirlerine moral verdi. Dünyada bir ilk olarak Instagram üzerinden canlı yayın ile yapılan karnavala binlerce kişi katıldı.
'Portakal Çiçeği Karnavalı' Radyo D'den kutlanacak

'Portakal Çiçeği Karnavalı' Radyo D'den kutlanacak

3-12 Nisan tarihleri arasında 8’nci kez yapılması planlanan ancak koronavirüs salgını nedeniyle iptal edilen “Nisan’da Adana’da - Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı”, bu yıl EVDEKArnavaL sloganıyla Adana’da balkonlara taşınacak. Ayrıca 4 Nisan Cumartesi akşamı saat 20:30’da Radyo D’den özel EVDEKArnavaL yayını yapılacak.
Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı'na 'koronavirüs' iptali

Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı'na 'koronavirüs' iptali

Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı Komitesi, bu yıl koronavirüs nedeniyle karnavalın yapılmamasına karar verdi. Öte yandan, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan da Kuzey Makedonya'dan koronavirüs haberlerinin geldiğini belirterek, "Yunanistan'da zaten vardı. Virüsün ortaya çıkmış olması nedeniyle 10-12 Nisan tarihlerinde yapacağımız Uluslararası Bando ve Tava Ciğer Festivali'ni ileri bir tarihe erteleme kararı aldık.'' dedi.
Adana Portakal Çiçeği festivali ne zaman?

Adana Portakal Çiçeği festivali ne zaman?

Adana’da bu yıl 7. Kez düzenlenecek Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı, internette gündem oldu. Her yıl oldukça renkli görüntülere sahne olan karnavalı merak edenler internette “Adana Portakal Çiçeği festivali ne zaman?” sorusunu aratıyor. İşte Adana Portakal Çiçeği Karnavalı ile ilgili detaylar…