İl Milli Eğitim Müdürü Savaşçı, ortaokul müdürleriyle bir araya geldi

İl Milli Eğitim Müdürü Savaşçı, ortaokul müdürleriyle bir araya geldi

11 Eylül 2019, Çarşamba 10:14
A A
İl Milli Eğitim Müdürü Savaşçı, ortaokul müdürleriyle bir araya geldi

Uğur YİĞİT/SİVAS, (DHA) - SİVAS İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Kurslarda Öğretimin Planlanması ve Rehberlikte Üstünleşme (KÖPRÜ) modeli değerlendirme toplantısında ortaokul müdürleri ile bir araya geldi.
İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, KÖPRÜ modeli değerlendirme toplantısında ortaokul müdürleri ile bir araya geldi. Toplantıya Şube Müdürü Fahrettin Bülbül ve KÖPRÜ Modeli Koordinatörü Serdar Öcal da katıldı. Proje kapsamında il genelinde 8'inci sınıf öğrencilerine yönelik gerçekleştirilecek destekleme ve yetiştirme kurslarının işleyişi ve KÖPRÜ modelinin uygulanmasına yönelik bilgilendirme yapıldı.
İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, KÖPRÜ Modelinin tüm Türkiye'ye örnek olacak bir proje olduğunu belirterek, "Bu proje ile hem destekleme ve yetiştirme kurslarının verimini artıracağız hem de müdürlüğümüz tarafından geliştirilen özel bir yazılımla liselere giriş sınavına hazırlanan öğrencilerimizin akademik başarısını yakından takip etmiş olacağız. Projenin uygulanması noktasında sizlere büyük görevler düşmektedir. El birliğiyle bu yıl yepyeni başarı köprüleri inşa edeceğiz" dedi.

FOTOĞRAFLI

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...