İslahiye HEM'de ana sınıfı açıldı

İslahiye HEM'de ana sınıfı açıldı

İslahiye HEM'de ana sınıfı açıldı

16 Nisan 2019, Salı 12:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kadir ÇELİK/ İSLAHİYE (Gaziantep), (DHA)- GAZİANTEP'in İslahiye ilçesinde, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından yoğun öğrenci talebi usta öğretici ve kursiyerlerin çocuklarına hizmet verecek ana sınıfı açtı.

İslahiye Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde depo olarak kullanılan alanın bakım, onarım yapılarak fiziki şartların oluşturulmasıyla anasını açıldı. Ana sınıfının açılışına İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çetin,İlçe Emniyet Müdürü Bedrettin Sarıtaş,İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ümit Tahta,Halk Eğitim Merkezi Müdürü Abdurrahman Yıldırım,daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Çevreden gelen yoğun talep üzerine ana sınıfı açtıklarını belirten Halk Eğitim Merkezi Müdürü Abdurrahman Yıldırım,"Uzun süredir planladığımız ancak fiziki şartlar nedeniyle açamadığımız Ana sınıfımızı binamızdaki depoyu anasınıfına dönüştürdüklerini, açılan sınıf ile öğrencilerin oyun oynayıp eğitim görmesi yolunun açıldığını, sınıfımız çevreye hizmet vermesi yanında açık olan kurslardaki usta öğretici ve kursiyerlerin çocuklarına da hizmet vereceğini, Çocuğu için güven içerisinde bir eğlence ortamının sağladık" dedi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kar yağışı direkleri devirdi, 5 mahalle elektriksiz kaldı