Jandarmadan Vali Coşkun'a ziyaret

Jandarmadan Vali Coşkun'a ziyaret

Jandarmadan Vali Coşkun'a ziyaret

14 Haziran 2019, Cuma 16:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE Valisi Ömer Faruk Coşkun, Jandarma Teşkilatının 180. kuruluş yıldönümü nedeniyle İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tamer Bilacan ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
Ziyaret sırasında İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tamer Bilacan, Jandarma Teşkilatımızın 180. kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenecek etkinlikler hakkında Vali Coşkun’a bilgi verdi.
Jandarma teşkilatını kutlayan Vali Ömer Faruk Coşkun ise "Kurulduğu günden bu yana yurdumuzun dört bir yanında, halkımızın huzur ve güvenliği için fedakârca hizmet eden Jandarma Teşkilatımızın 180. kuruluş yıl dönümünü gururla kutlamaktayız.180 yıldır olduğu gibi bugün de, toplumumuzun huzur ve güvenliğinin sağlanması için kendisine tevdi edilen görevleri, demokratik değerleri ve insan haklarını esas alan üstün vazife ve hizmet anlayışıyla yerine getireceğine ve hiçbir tehdide boyun eğmeden üstlendiği zorlu görevi başarıyla sürdüreceğine yürekten inanıyorum" dedi.
Albay Bilacan, günün anısına Vali Ömer Faruk Coşkun'a üzerinde 'Jandarma' yazılı Türkiye Haritalı kabartma tablo hediye etti.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Öğrencilere 'koronavirüs' anlatıldı