Kemer Belediyesi'nden parklarda bakım ve onarım

Kemer Belediyesi'nden parklarda bakım ve onarım

Kemer Belediyesi'nden parklarda bakım ve onarım

17 Haziran 2021, Perşembe 16:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

KEMER, (DHA)- KEMER Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelindeki parklarda bakım ve onarım çalışmaları yapıyor.
Belediye ekipleri, parklarda hasar gören kaydırak, salıncak, bank, spor aletleri, oyun grupları ve kırık olan pergoleleri yeni ile değiştiriyor. Geleceğin teminatı çocukların parklarda daha güvenli oyun oynayabilmesi için aralıksız çalışan belediye ekipleri, ilçe genelinde budamaya uygun ağaçların şekillendirilmesi işlerini de yapıyor. Mevsimlik çiçeklerin değişimi ve yeniden düzenleme çalışmalarını da gerçekleştiren belediye ekipleri, ilçeye gelen yerli ve yabancı misafirlere de daha güzel görünen bir Kemer sağlamaya çalışıyor.
Konuyla ilgili açıklama yapan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, "Belediye olarak sahada durmadan çalışmaya devam ediyoruz. Ekiplerimiz, geleceğimizin teminatı çocukların daha güvenli ortamda oyun oynayıp vakit geçirmeleri için çalışıyor. Parklarda eskiyen ve kırılan malzemeleri onarıp yenileriyle değiştiriyor. Belediye olarak hizmetlerimizi aksatmadan yapmaya devam edeceğiz" dedi.

FOTOĞRAFLI 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kemer Belediyesi Truskavets Belediyesi ile kardeş oldu