Kepez'de vergi mesaisi

Kepez'de vergi mesaisi

Kepez'de vergi mesaisi

27 Kasım 2019, Çarşamba 14:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA, (DHA) - KEPEZ Belediyesi, 2 Aralık Pazartesi günü sona erecek Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi, İlan ve Reklam Vergilerinde 2019 yılı ikinci taksit ödemeleri nedeniyle hafta sonu veznelerini açık tutacak.

Kepez Belediyesi, mükellefin 2 Aralık'ta sona erecek Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi, İlan ve Reklam Vergilerini zamanında yatırabilmeleri için ek mesai uygulaması yapacak. Vatandaşların mağdur olmaması ve vergilerini rahatça yatırabilmesi için Özdilek ve Mark Antalya AVM'ye kurulan vezneler ile Gülveren Mahallesi'ndeki belediye veznesi hafta sonu da mesai saatleri içinde mükellefe hizmet verecek.

KEPEZ VEZNELERİ 24.00'E KADAR AÇIK

Kepez Belediyesi'nin giriş katında bulunan vezneler de cumartesi ve pazar günü açık tutulacak. Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi, İlan ve Reklam Vergilerinde 2019 yılı ikinci taksit ödemelerinin son günü olan 2 Aralık Pazartesi günü belediye vezneleri saat 24.00'e kadar hizmet verecek. Vatandaşlar vergilerini Halk Bank şubelerinden veya belediyenin www.kepezbld.gov.tr resmi internet sitesindeki 'İnteraktif Belediyecilik' bölümünde bulunan 'Vergi Ödeme' kısmını tıklayarak ödemelerini gerçekleştirebilecek.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hurma Kreşi hızla yükseliyor